ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

19 Травня, 2021 р., 15:16
Україна отримала нову партію вакцини Pfizer проти COVID-19.
19 Травня, 2021 р., 14:52
20 травня о 12.00 розпочнеться Національний онлайн-урок для учнів 7-9 класів на тему: «Що таке Парламент та як він впливає на моє життя?»
19 Травня, 2021 р., 10:13
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 19088 осіб. З них вакциновано першою дозою – 9016 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) –  10072 особи. 
19 Травня, 2021 р., 09:14
За результатами моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів України за 2020 рік, який здійснює Міністерство розвитку громад та територій України та оприлюднено 17 травня 2021 року, область зайняла 3 узагальнююче рейтингове місце за всіма напрямами оцінки.
19 Травня, 2021 р., 09:09
Це транспортний зв’язок між Вороновицькою, Тиврівською та Шаргородською, Гніванською територіальними громадами, а також з’єднує до дороги державного значення.
19 Травня, 2021 р., 07:38
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного із нас, бо левова частка усіх звернень припадає саме на первинну ланку охорони здоров’я, яка формує здоров’я нації.
18 Травня, 2021 р., 15:02
18 травня 2021 року  в режимі онлайн-конференції, під керівництвом заступника начальника управління містобудування та архітектури Олександра Галіброди  відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації.
18 Травня, 2021 р., 14:37
В час розвитку новітніх технологій є населені пункти територіальних громад в яких заклади: соціальної інфраструктури, навчальні, медичні, культури та спорту не мають можливості підключитись до фіксованого широкосмугового доступу до Інтернету.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора