24 Лютого, 2021 р., 13:58
17800 доз - перша партія прибула о 13 годині.
24 Лютого, 2021 р., 12:34
22 лютого 2021 року Міністерство охорони здоров’я в Україні зареєструвало вакцину Pfizer/BioNTech (Comirnaty) проти COVID-19 для екстреного медичного застосування.
24 Лютого, 2021 р., 12:18
Третій день Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура» розпочався із виступу Олексія Чернишова, Міністра розвитку громад та територій України. Зокрема сьогодні мова йшла про «Велике будівництво», яке за переконанням Міністра є великою вигодою для українських регіонів».
24 Лютого, 2021 р., 11:53
До програми Президента "Велике будівництво" у 2021 році увійшов напрямок по розбудові регіональних авіахабів. Планується, що за кілька років у невеликих українських містах додатково з'явиться 16 аеропортів. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко у своїй колонці для сайту Obozrevatel.
24 Лютого, 2021 р., 11:39
Понад 30 спеціалістів Європейського банку реконструкції та розвитку з 2021 року будуть залучені на рівні консультацій у діяльність Укравтодору – починаючи від етапу закупівель до прийняття доріг в експлуатацію.
24 Лютого, 2021 р., 11:39
Одним із основних показників стану охорони праці є рівень виробничого травматизму та професійної захворюваності.
24 Лютого, 2021 р., 11:25
За оцінками експертів Київської школи економіки, реалізація президентської програми «Велике будівництво» збільшить ВВП України у найближчі 5 років на 2,2%. Результати дослідження були оприлюднені під час форуму «Україна 30. Інфраструктура».
24 Лютого, 2021 р., 11:10
Міністерство цифрової трансформації України запустило “Гід з державних послуг” – єдиний інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. На згаданому онлайн-порталі доступна інформація про 1 170 послуг — місце та строки їх надання, вартість, необхідні для отримання документи та спосіб оскарження результатів. Онлайн-портал постійно оновлюється, тут буде розміщено інформацію про 100 % державних послуг, які надаються в Україні.
24 Лютого, 2021 р., 11:09
У рамках програми Президента "Велике будівництво" Укравтодор планує у 2021 році відремонтувати по всій протяжності найголовнішу дорогу, яка з'єднує схід та захід України – трасу М-30 Стрий-Ізварине. Її протяжність становить майже 1400 км.