17 Травня, 2021 р., 15:51
Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у презентації цифрового сервісу для нечуючих та слабочуючих людей, що функціонуватиме на урядових сайтах.
17 Травня, 2021 р., 15:20
Відповідно до Дорожньої карти вакцинації від COVID-19 працівники сфери освіти є однією з пріоритетних груп, які потребують захисту від цієї хвороби.
17 Травня, 2021 р., 15:10
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 2230 осіб. З них вакциновано першою дозою – 922 людини, завершили вакцинацію (отримали дві дози) –  1308 осіб.
17 Травня, 2021 р., 15:09
Сьогодні, 17 травня 2021 року відбулась апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Скалія, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, начальників: управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, головних спеціалістів апарату райдержадміністрації. Відкрив та вів нараду голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.
17 Травня, 2021 р., 14:41
17-19 травня учасники заходу, серед яких – представники Офісу Президента України, члени уряду, очільники профільних відомств, представники IT-індустрії, вітчизняні й міжнародні експерти у сфері діджиталізації, обговорюватимуть цифрову трансформацію України.
17 Травня, 2021 р., 11:24
За інформацією ВПСК «Вапнярська дистанція колії» АТ «Українська залізниця»,  у зв'язку з проведення колійних робіт в межах залізничного переїзду 1207 км перегону Вапнярка - Княжеве, рух автотранспорту через залізничний переїзд 1207 км буде закрито  з 17 по 19 травня 2021 року з 8 год.00 хв. до 18 год. 00 хв. щоденно.
17 Травня, 2021 р., 09:02
Укравтодор ініціює масштабний проєкт відновлення автобусних зупинок і автопавільйонів в рамках програми Володимира Зеленського «Велике будівництво». Агентство разом з фахівцями почало збирати дані про придорожню інфраструктуру, яке є унікальною культурною спадщиною, заявив голова Укравтодору Олександр Кубраков.
17 Травня, 2021 р., 08:50
Настало літо, а це – прогулянки на вулиці, заняття туризмом, метушня в саду і укуси кліщів. Ці маленькі моторошні створіння намагаються, при кожному зручному випадку, зачепитися за жертву. Проблема з цими павукоподібними все більше поширюється.