13 Травня, 2021 р., 15:39
Сьогодні, 13 травня 2021 року Експертна рада Вінницької обласної Ради визначила переможців конкурсу «Комфортні громади» та ухвалила рішення про фінансування на основі експертного оцінювання кожного проекту. На  конкурс додали заявку 213 громад. 70 громад-переможців набрали від 65 до 92 балів, загальна вартість проєктів склала 53,2 млн.грн. З них, очікуване фінансування з обласного бюджету – 19,7 млн.грн, залучені кошти територіальних громад та їхніх партнерів – 33,5 млн.грн.  Дев’ять громад Тульчинського району, брали участь у конкурсі та стали переможцями:
13 Травня, 2021 р., 10:06
12 травня 2021 року працівники райдержадміністрації  на чолі з головою  Олександром Гаврилюком та його заступником Володимиром Скалієм, спільними зусиллями наводили лад території прилеглої до адміністративної будівлі.
13 Травня, 2021 р., 09:44
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 20386 осіб. З них вакциновано першою дозою – 18486 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 1900 осіб.
13 Травня, 2021 р., 09:12
12 травня 2021 року в Вінницькому регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося онлайн-заняття за короткостроковою програмою для керівників (державних службовців категорій «Б» та «В») структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ та організацій «Юридична відповідальність керівників державних органів та органів місцевого самоврядування за порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»

12 Травня, 2021 р., 16:54
У 2021 році програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» продовжується на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у Вінницькій області.
12 Травня, 2021 р., 16:52
Спілкування між людьми — надзвичайно складний процес. Чи можливо навчитися спілкуванню, використовуючи для цього тільки свій реальний досвід?
12 Травня, 2021 р., 16:52
Захист прав власників земель, землекористувачів та територіальних громад, роз’яснення громадянам механізмів і процедур, як користуватися і розпоряджатися своєю землею, гарантування допомоги у судовому захисті порушених прав та протидії рейдерському захопленні земельних ділянок.
12 Травня, 2021 р., 10:35
  Що робити, якщо я не знаю, чи є в мене алергія на щось зі складу вакцини?
12 Травня, 2021 р., 10:23
Якою є Стратегія національної безпеки України на найближчі кілька років? Про все перші особи держави, посадовці, вітчизняні та міжнародні експерти, представники громадськості та дипломатичного корпусу говоритимуть під час форуму.