05 Травня, 2021 р., 16:12
Сьогодні, 05 травня 2021 року відбулась апаратна нарада за участю заступників голови райдержадміністрації Володимира Скалія та Михайла Мурги, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, начальників: управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, головних спеціалістів апарату райдержадміністрації. Відкрив та вів нараду голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.
05 Травня, 2021 р., 14:18
За результатами дослідження, опублікованими в медичному журналі The Lancet, ефективність вакцини AstraZeneca зростала до 81,3%, коли другу дозу вакцини вводили за 12 тижнів після першої. Завдяки таким висновкам низка країн світу змінила інтервали щеплення вакциною AstraZeneca.
05 Травня, 2021 р., 14:17
Українці мають право знати все про свою країну: кількість мешканців, ринок праці, економічні показники тощо. Отримувати цю інформацію просто, без бюрократичних «квестів» – нормальна європейська практика.

05 Травня, 2021 р., 11:51
Уже протестували сучасний ангіограф - високоточне обладнання, яке дозволяє визначити, де саме у судинах порушений кровообіг. Скоро у Могилів-Подільському лікарі зможуть рятувати ще більше пацієнтів з інфарктом й інсультом.
05 Травня, 2021 р., 11:01
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 3425 осіб. З них вакциновано першою дозою – 3412 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 13 осіб.
03 Травня, 2021 р., 07:39
У 1993 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 травня Всесвітнім днем свободи преси. Дане рішення стало результатом роботи Генеральної конференції ЮНЕСКО, яка в резолюції 1991 року про «Сприяння забезпеченню свободи преси у світі» визнала, що вільна, плюралістична та незалежна преса є необхідним компонентом будь-якого демократичного суспільства. Генеральна конференція передала Генеральній Асамблеї виражене державами - членами ЮНЕСКО побажання оголосити 3 травня «Міжнародним днем свободи преси».
02 Травня, 2021 р., 07:41
Шановні земляки! У ці урочисті святкові дні сердечно вітаю вас з Воскресінням Христовим!
01 Травня, 2021 р., 08:10
У цю святкову весняну пору ми маємо чудову нагоду вшанувати всіх, хто розбудовує та зміцнює нашу країну. Праця людини – найбільша цінність держави, рушійна сила її поступу. Тому одним із найголовніших завдань влади є створення сприятливих умов для реалізації права кожного на працю та гідну її оплату.
30 Квітня, 2021 р., 19:23
Могилів-Подільський прикордонний загін імені Героя України старшого лейтенанта В'ячеслава Семенова святкує -  День прикордонника України та 29-ту річницю створення.