30 Квітня, 2021 р., 18:31
Сьогодні 30 квітня 2021 року заступник голови райдержадміністрації Володимир Скалій взяв участь у 7 сесії Крижопільської селищної ради 8 скликання.
30 Квітня, 2021 р., 17:32
29 квітня 2021 року голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк зустрівся з головним лікарем КНП «Піщанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Піщанської районної ради» Катериною Степуленко та особисто оглянув як тривають ремонтні роботи в закладі.
30 Квітня, 2021 р., 12:34
В рамках візиту до Піщанської територіальної громади голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк зустрівся з депутатом селищної ради Людмилою Ратушняк, директором КЗ "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1 смт. Піщанка" Піщанської селищної ради Валентиною Ворник та заступником директора з навчально-виховної роботи Лесею Кушнір.
30 Квітня, 2021 р., 11:11
30 квітня 2021 року  відбулось обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький. В районній студії учасником засідання була керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда.
30 Квітня, 2021 р., 10:30
Головна мета позашкільної фізкультурно-спортивної роботи полягає в залученні дітей до самостійних щоденних занять фізичними вправами за місцем проживання. З метою  утвердження здорового способу життя дітям надається можливість продовжити заняття фізичною культурою і спортом у спортивних навчальних закладах, дитячо-юнацьких спортивних школах в позашкільний час.
30 Квітня, 2021 р., 10:29
Санкції проти головних контрабандистів України.
30 Квітня, 2021 р., 08:29
П’ять років тому відійшов у вічність Тарабанов Вадим Олександрович, який народився 23 травня 1991 року в селі Гвоздівка Миколаївського району Одеської області. У зв’язку з переїздом проживав з матір’ю у с.Калинка Тульчинського району. У 2006 році закінчив Пилипи-Борівську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Проходив строкову військову службу з 2009 по 2010 рік.
30 Квітня, 2021 р., 08:00
Шановні охоронці державних рубежів! Дорогі ветерани-прикордонники! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника. Ваша служба важка, небезпечна, вимагає дисципліни і витримки, але водночас це почесний обов'язок, який дозволяє нам мирно працювати, мріяти, будувати майбутнє. Ви - зразок професіоналізму, витримки й сміливості, ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку і холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь.
29 Квітня, 2021 р., 15:54
Згідно з розпорядженням селищного голови № 143 від 21 квітня 2021 р. скликано позачергову сесію селищної ради 8 скликання. У її роботі 28  квітня 2021 р. взяли участь 18  депутатів із 26 та запрошені: голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий, голова Тульчинської райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, депутат Вінницької обласної ради Віталій Август, керівники підприємств, установ та організацій селищної ради, старости сіл територіальної громади.  Головував на сесії селищний голова Валерій Немировський.