19 Січня, 2021 р., 13:03
19 січня ми з усім православним світом відзначаємо велике християнське свято — Хрещення Господнє, яке в народі називають Водохреще. Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові.
19 Січня, 2021 р., 11:32
ТОВ «Вінницягаз Збут» гарантує своїм клієнтам безперебійне постачання природного газу під час дії обмежень, запроваджених Кабінетом міністрів з 1 лютого поточного року.
18 Січня, 2021 р., 16:13
Президент України Володимир Зеленський вітає ухвалення урядом постанови щодо зменшення тарифів на газ для населення. Глава держави впевнений, що тарифи на комунальні послуги повинні бути соціально справедливими, а ринок газу має працювати за стандартами прозорої торгівлі та чесної конкуренції.
18 Січня, 2021 р., 16:11
З 22 січня до 10 лютого у Кабінеті Міністрів проходитиме широке обговорення напрацювань Національної економічної стратегії-2030, що розробляється Робочою групою Кабінету Міністрів України на платформі Центру економічного відновлення.
16 Січня, 2021 р., 10:50
Сьогодні, 16 січня, в Україні відзначають День пам’яті захисників донецького аеропорту, яких за мужність та неймовірну стійкість називають кіборгами.
16 Січня, 2021 р., 10:49
Цього дня набирає чинності стаття 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.
16 Січня, 2021 р., 09:20
Прогноз погоди попереджає про значне похолодання та снігопади!
15 Січня, 2021 р., 16:49
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 05 січня 2021 р. № 1 « Деякі питання розслідування випадків смерті окремих категорій медичних працівників» внесено зміни до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 337 (Офіційний вісник України, 2019 р., № 34, ст. 1217)  і  Порядку здійснення страхових виплат у разі захворювання або смерті медичних працівників у зв’язку з інфікуванням гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та визначення їх розмірів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 498 “Деякі питання надання страхових виплат у разі захворювання або смерті медичних працівників у зв’язку з інфікуванням гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 51, ст. 1598).
15 Січня, 2021 р., 14:30
З початку січня поточного року у всіх регіонах України зростає соціальна напруга та виникають акції протесту з приводу зростання тарифів на комунальні послуги – постачання газу та електроенергії, тепла та води, розподіл газу тощо.