11 Січня, 2021 р., 14:46
Попри те, що температурний показник сягнув позначки нижче нуля, – рятувальники застерігають, що виходити на лід наразі зарано. Неміцна крига становить пряму небезпеку для здоров'я та життя тих, хто вирішить знехтувати попередженням надзвичайників.
11 Січня, 2021 р., 14:45
Через пандемію COVID-19 багато з нас змушені залишатися вдома й набагато більше часу проводити в сидячому положенні. Нерідко важко підтримувати нормальний рівень фізичної активності.
11 Січня, 2021 р., 14:41
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2021 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з жовтня 2020 до квітня 2021 року Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
11 Січня, 2021 р., 10:05
Повідомляють, про кібератаку на ІТ-систему банку: «Ситуація під контролем, ми робимо все можливе. Задля вашої безпеки, просимо перерахувати гроші на тимчасовий рахунок».
06 Січня, 2021 р., 15:11
Міністерством охорони здоров’я наказом від 24.12.2020 № 3018 прийнято Дорожню карту з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках.
06 Січня, 2021 р., 14:50
Різдво - це одне з найголовніших свят у християн поряд з Воскресінням Господнім. Прийнято вважати, що саме в цей день в людину втілився сам Бог – Спаситель світу.
06 Січня, 2021 р., 12:13
16 грудня 2020 року Кабінетом Міністрів України затверджено Постанову № 1282, якою внесено   зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій.
06 Січня, 2021 р., 11:12
За інформацією УкрГідрометцентру, 7 січня вночі у південно-західній частині, вдень в більшості областей дощі, подекуди з мокрим снігом, у південних та центральних областях місцями значні опади; 8 січня у північних, східних, вночі і центральних областях мокрий сніг та дощ, ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, на решті території без опадів.
05 Січня, 2021 р., 16:37
Більшу частину свого життя людина перебуває на роботі. Тому, надважливим  завданням є створення безпечних, сприятливих та здорових умов праці на робочому місці.