22 Квітня, 2021 р., 16:11
Такі результати показало дослідження ЮНІСЕФ, яке проводилось в березні поточного року дослідницькою агенцією Info Sapiens за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
22 Квітня, 2021 р., 16:09
Після передачі естафети пам'яті «Чорнобильська трагедія: подвиг, пам'ять, майбутнє» учасників заходу було запрошено до «Музею героїв Чорнобиля» (відділ краєзнавчого музею Тульчинської міської ради).
22 Квітня, 2021 р., 16:00
За інформацією Департаменту охрони здоров’я та реабілітації ОДА, наразі навчання проходять медичні працівники Барського центру первинної медико-санітарної допомоги, Вінницького ЦПСМД №5, Калинівського міського центру ПМСД, Хмільницького ЦПМСД, а також центрів первинної медико-санітарної допомоги Вороновицької, Іванівської, Самгородоцької, Тиврівської, Іллінецької селищної ради, та Іллінецької, Михайлівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
22 Квітня, 2021 р., 14:57
7. Туризм у Чорнобильській зоні - це цікаво.
22 Квітня, 2021 р., 14:49
Сьогодні, 22.04.2021 року в парку «Пам’ять» в м.Тульчин біля пам’ятної стели ліквідаторам аварії на ЧАЕС, ветеранам ядерних випробувань, жертвам радіаційних катастроф «Тульчинці в горнилі Чорнобиля» заступник голови Могилів-Подільської райдержадміністрації  Юрій Яцук, голова громадської організації «Могилів-Подільська районна організація «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля» Людмила Рафальська передали голові Тульчинської райдержадміністрації Олександру Гаврилюку та голові Тульчинської районної громадської організації «Ліквідатори Чорнобиля» Станіславу Вільку символічний пам’ятний знак та альбом ліквідаторам – «чорнобильцям».
22 Квітня, 2021 р., 12:45
Сьогодні 22 квітня 2021 року в режимі відеоконференції відбулось засідання колегії Департаменту фінансів облдержадміністрації , на якому розглядалось питання «Підсумки виконання місцевих бюджетів області за 1 квартал 2021 року та завдання по забезпеченню їх виконання у  2021 році». В районній студії учасниками були  начальник відділу фінансів Євгенія Ніколаєнко та головний спеціаліст відділу Галина Катрич.
22 Квітня, 2021 р., 10:33
  Залишити заявку на виїзд мобільної бригади з імунізації до колективу можна за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.
22 Квітня, 2021 р., 09:56
6. Туризм у Чорнобильській зоні – це безпечно!
22 Квітня, 2021 р., 09:51
  Кліщі активізувались навесні рано, тому варто продбати про безпеку.