21 Квітня, 2021 р., 14:52
Сьогодні, 21 квітня 2021 року відбулась онлайн-селекторна нарада щодо  ситуації з пожежами в екосистемах області, їх запобігання та ліквідація. В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, керівники територіальних органів міністерств, голови територіальних громад. Відкрив та вів засідання голова облдержадміністрації Сергій Борзов.
21 Квітня, 2021 р., 14:32
2. Процес зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС тривалий та ресурсномісткий.
21 Квітня, 2021 р., 12:29
           Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Тульчинської райдержадміністрації  пропонує  перевірити свої персональні дані в базі даних Державного реєстру виборців.
21 Квітня, 2021 р., 10:57
Шановні громадяни України! У житті є моменти, коли треба поговорити відверто, спокійно, без поспіху, не відволікаючись на мобільний телефон. Не послухати, а почути. Не краєм вуха, а всім серцем. Коли всі ми маємо налаштуватися на єдину хвилю щодо найголовніших питань, що постали сьогодні перед Україною.
21 Квітня, 2021 р., 10:42
  Вчора, 20 квітня 2021 року, Міністерство охорони здоров'я України зареєструвало вакцину проти COVID-19 AstraZeneca-SKBio для екстреного медичного застосування.
21 Квітня, 2021 р., 10:29
21 квітня 2021 року  відбулось обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький. В районній студії учасником засідання був голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.
21 Квітня, 2021 р., 09:48
  За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 15042 особи. З них вакциновано першою дозою – 15042 людини, завершили вакцинацію (отримали дві дози) –  0 осіб.
21 Квітня, 2021 р., 09:08
1. Чорнобильська АЕС мала стати найпотужнішою АЕС Європи
20 Квітня, 2021 р., 16:49
  Про це сьогодні розповів заступник Голови ОДА Олександр Піщик, під час брифінгу присвяченому реалізації на Вінниччині проектів Національної програми Президента України «Велике будівництво».