14 Квітня, 2021 р., 15:03
Заступник голови райдержадміністрації Ганна Сінчак  провела робочу зустріч  з працівниками відділу гуманітарного розвитку управління правового забезпечення та взаємодії  з  органами місцевого самоврядування райдержадміністрації.
14 Квітня, 2021 р., 12:38
Відділ стратегічного розвитку, економіки, інфраструктури та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації інформує, що  27 квітня 2021 року набуває чинності Закон України № 1320-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб'єктів господарювання» ( далі - Закон № 1320-IX) , який було ухвалено Верховною Радою України 4 березня 2021 року.
14 Квітня, 2021 р., 12:23
Відділ стратегічного розвитку, економіки, інфраструктури та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації інформує, що  13 квітня 2021 року на позачерговому пленарному засіданні народні депутати України прийняли Закон (проект № 5187) "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо соціального захисту у разі настання тимчасової непрацездатності.
14 Квітня, 2021 р., 12:21
14 квітня 2021 року на території лісового масиву Журавлівського лісництва за участі головного спеціаліста сектору з питань оборони та цивільного захису апарату райдержадміністрації Оксани Шпатарюк  відбулись  спільні  навчання ДПРЧ-14 м.Тульчин та працівників лісових господарств Тульчинського району.  Метою навчання було відпрацювання спільних дій з лісогосподарськими підприємствами району під час гасіння пожеж в екосистемах.
14 Квітня, 2021 р., 10:53
14 квітня 2021 року  відбулось обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Олександр Піщик. В районній студії учасником засідання була керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда.
14 Квітня, 2021 р., 09:51
  За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 15152 особи. З них вакциновано першою дозою – 15152 людини, завершили вакцинацію (отримали дві дози) –  0 осіб.
14 Квітня, 2021 р., 09:09
Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Сьогодні, 13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України bit.ly/3uRnNFl.
14 Квітня, 2021 р., 09:05
Польові роботи - напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. На весні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля третини річного обсягу польових тракторних і, майже, така ж частка транспортних робіт. У цей час пожвавлюються також інші роботи в агропромисловому виробництві. Зростає, в порівнянні із зимовими місяцями, кількість зайнятих на ручних роботах працівників, у першу чергу, на технологічному обслуговуванні та забезпеченні роботи посівних та інших машино – тракторних агрегатів. Все це об’єктивно збільшує вірогідність травматизму, особливо при недотриманні правил техніки безпеки та охорони праці і внаслідок неналежної організації робіт.
13 Квітня, 2021 р., 19:32
З нагоди 35-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС протягом квітня проводиться Обласний конкурс дитячого малюнку «В долоні Всесвіту - Земля» за участі талановитих дітей області і міста Вінниці.
13 Квітня, 2021 р., 15:40
Зовсім скоро населення Брацлавської об’єднаної територіальної громади, у кількості 6 539 чоловік, зможе безпечно та безперешкодно пересуватись по автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-02-21-05 Торків-Брацлав-Ситківці-Леухи-ст. Монастирище, км 23+790 – км 35+580, протяжністю 11,79 км, (перехідний об’єкт 2020-2021 років).