12 Квітня, 2021 р., 09:47
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 4048 осіб. З них вакциновано першою дозою – 1216 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 0 осіб.
12 Квітня, 2021 р., 07:45
12 квітня минає шість років з дня важкої втрати, загибелі Дубчака Анатолія Анатолійовича (позивний «Толя-Толя»), 29 жовтня 1991 року народження, мешканця с.Вапнярки, Тульчинського району.
11 Квітня, 2021 р., 08:55
Гарний весняний день подарувала природа для того, щоб на Вінниччині успішно пройшла Всеукраїнська екологічна акція «Озеленення планети». На славу потрудились усі держлісгопи Вінницького ОУЛМГ, висадивши в день проведення акції лісівники 203 тисячі дерев!
10 Квітня, 2021 р., 13:00
Протягом останнього часу гостро постало питання забезпечення «ковідних» закладів охорони здоров’я області киснем. За ініціативи голови Вінницької обласної державної адміністрації Сергія Борзова завезено 16 тон рідкого кисню.
09 Квітня, 2021 р., 19:31
Традиційно навесні в районі проводиться благоустрій населених пунктів в ході Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля». Так, сьогодні працівники районної державної адміністрації, районної та міської рад, озброївшись інвентарем, прибрали прилеглу територію будинку рад та площу «Героїв Майдану». Державними службовцями було здійснено обрізку плодових дерев, зібрано суху траву та опале листя, заметено площу.
09 Квітня, 2021 р., 16:11
В XX столітті в Україні відбулась масштабна екологічна катастрофа, - пошкодження четвертого реактора на Чорнобильській АЕС.
09 Квітня, 2021 р., 15:40
Оперативний штаб Міністерства охорони здоров'я України (МОЗ) з вакцинокерованих інфекцій “прирівняв” священнослужителів до соціальних працівників. Тепер духівники можуть отримати щеплення проти COVID-19 на 2-му етапі вакцинації, відповідно до дорожньої карти. “Рекомендувати МОЗ України “прирівняти” служителів офіційно зареєстрованих в Україні церков і релігійних організацій до соціальних працівників”, - йдеться в протоколі засідання штабу.
09 Квітня, 2021 р., 11:16
09 квітня 2021 року  відбулось обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Олександр Піщик. В районній студії учасником засідання оперативного штабу був заступник голови райдержадміністрації Михайло Мурга.
09 Квітня, 2021 р., 10:59
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 18569 осіб. З них вакциновано 1 дозою – 18566 людей, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 3 осіб.
09 Квітня, 2021 р., 10:17
8 квітня 2021 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини за головуванням голови Тульчинської районної державної адміністрації О.Гаврилюка, на якому розглядалися питання, що стосуються захисту прав дітей, а саме: про позбавлення батьківських прав, про виконання опікуном свої обов’язків та виконання функцій із захисту прав дітей в умовах адміністративно-територіальної реформи громадами Тульчинського району.