06 Квітня, 2021 р., 11:09
5 квітня у межах офіційного візиту до Держави Катар Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Еміром Катару Тамімом бін Хамадом Аль Тані. Під час зустрічі сторони обговорили перспективи розширення торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, зокрема інвестиції у дороги та мости України, а також у будівництво LNG-терміналу. Про це повідомляє пресслужба Президента України.
06 Квітня, 2021 р., 10:03
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 12856 осіб. З них вакциновано 1 дозою – 12856 людей, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 0 осіб. Усього з початку кампанії з вакцинації щеплено 304 680 осіб, з них отримали 1 дозу – 304 678 людей, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 2 особи.
05 Квітня, 2021 р., 16:52
 Завершальним двобоєм сезону 2020-2021 років з футзалу для тульчинського   ФК «Патріота» став фінал відкритого Кубку Вінниці. 04 квітня 2021року в СК «Нокаут» наша команда зустрілась з іменитим ФК «Володимир».  Гра дійсно була гідна фіналу, а у підсумку електронне табло зафіксувало  важку й видовищну в  одночас, перемогу  ФК «Патріот» з рахунком 8:4 (Шуляк-3, Бєлік-2, Лєбєдєв,Булат, Турчинський).  Урочисту церемонію нагородження  проводив президент Асоціації фут залу Вінницької області Дмитро Руденко. На його думку цей фінал став найвидовищнішим та інтригуючим  серед фіналів усіх шести Ліг, що відбувалися.  Отож, за підсумками футзального сезону, гравці «Патріота» поклали золоті нагороди чемпіонату Вінниці у ІІІ Лізі до красеня - Кубку Вінниці ! Вітаємо усіх гравців, керівництво клубу із максимальним доробком  та їх чисельних уболівальників.
05 Квітня, 2021 р., 12:43
Людям, яким зробили перше щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca/Covishield, виготовленою індійським Інститутом сироватки крові, можна робити друге щеплення вакциною AstraZeneca, виробленою на інших виробничих майданчиках. Такі рекомендації Міністерству охорони здоров’я України надала Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ).
05 Квітня, 2021 р., 11:47
Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 квітня 2021 року «Щодо Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до кінця 2021 року». Згідно з рішенням РНБО, Кабінет Міністрів України у семиденний строк має забезпечити розробку та затвердження Національного плану вакцинації проти COVID-19 з урахуванням найкращого міжнародного досвіду.
05 Квітня, 2021 р., 09:54
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 1258 осіб. З них вакциновано 1 дозою – 1258 людей, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 0 осіб. Усього з початку кампанії з вакцинації щеплено 291 822 осіб, з них отримали 1 дозу – 290 564 людей, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 2 особи.
04 Квітня, 2021 р., 08:22
Прийміть вітання з радісним і величним християнським святом - Воскресінням Христовим!
02 Квітня, 2021 р., 17:58
Вінницькі лісівники разом із дітьми назбирали повні причепи сміття з лісу – така «подяка» від людей за зелені легені?
02 Квітня, 2021 р., 17:44
На  Вінниччині завершується будівництво амбулаторій, що фінансуються за рахунок субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.
02 Квітня, 2021 р., 16:28
Про це інформує ГУ ПФУ у Вінницькій області.Так, з 1 квітня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги», змінюється порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера.З 01.04.2021 року вищезазначені виплати органами Пенсійного фонду України будуть здійснюватися виключно через банківські установи.Відтак, при зверненні за отриманням допомоги на поховання або недоотриманої пенсії, до документів, що ідентифікують заявника та документів про смерть, в обов'язковому порядку надається довідка про реквізити банківського рахунку, відкритого на особу, що звернулася за отриманням послуги.