26 Березня, 2021 р., 17:01
У період із 1 квітня по 30 вересня 2021 року в Україні відбуватиметься 16-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом “Здорові немовлята!”. Кошти збиратимуть для придбання неонтологічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень і пологові будинки України.
26 Березня, 2021 р., 09:34
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 18738 З них вакциновано 1 дозою – 18738 людей, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 0 осіб. Усього з початку кампанії з вакцинації щеплено 174 325 осіб, з них отримали 1 дозу – 174 324 людини, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 1 особа
26 Березня, 2021 р., 09:00
У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Національної гвардії України служать справі, зміцненню oбoрoнoздатнoсті та підвищенню безпеки нашої держави. У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.
25 Березня, 2021 р., 16:29
25 березня 2021 року в актовому залі будинку рад відбулась 4 сесія районної ради 8 скликання, учасником якої був голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.
25 Березня, 2021 р., 16:09
Відділ стратегічного розвитку, економіки, інфраструктури та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації інформує, що Кабінет Міністрів України на черговому засіданні схвалив проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких нестандартних форм зайнятості». Даним законопроектом  передбачається законодавче врегулювання взаємовідносин працівників та роботодавців у випадку, коли неможливо заздалегідь визначити види, обсяги та періоди виконання тієї чи іншої роботи, зокрема роботи фрілансерів –працівників,  що працюють віддалено з нефіксованим робочим часом
25 Березня, 2021 р., 15:52
За дорученням голови ОДА Сергія Борзова, про ситуацію в області із вакцинацією проти COVID-19 поінформувала сьогодні під час традиційного прес-брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.
25 Березня, 2021 р., 14:36
Сьогодні у Вінницькій обласній державній адміністрації відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Людина року - 2020». Загалом у 34 номінаціях обласного конкурсу було представлено 120 кандидатур. Приємно відмітити, що серед нагороджених були представники нашого району.
25 Березня, 2021 р., 14:08
25 березня 2021 року в залі засідання Будинку рад відбулось засідання «круглого столу» за участі представників Управління Держпраці у Вінницькій області,  ГУ ДПС у Вінницькій області, Тульчинського сервісного центру №17 Головного управління ПФУ у Вінницькій області, керівників та бухгалтерів сільгосппідприємств, представників територіальних громад району. В роботі засідання взяли участь заступники голови райдержадміністрації Юрій Деркач та Михайло Мурга.