18 Березня, 2021 р., 10:31
Якими є головні виклики для бізнесу в Україні у 2021 році та ключові зміни, яких він потребує? Ці теми на форумі обговорюватимуть представники офісу президента, виконавчої влади, міжнародних організацій, українських державних компаній, місцевих та міжнародних бізнес-спільнот, експерти та науковці.
18 Березня, 2021 р., 10:24
Вчора, 17 березня, відбулася онлайн-нарада Робочої групи з розроблення місцевого плану управління відходами у рамках «Південного кластеру»,  з метою уточнення детального плану управління відходами з урахуванням місцевих особливостей зазначеного кластеру.
18 Березня, 2021 р., 10:03
924… Стільки вінничан інфіковано COVID-19 у вівторок, 16 березня. На жаль, область знову близька до лідерів в Україні та нових антирекордів за кількістю людей з вперше виявленим коронавірусом. Минулої п’ятниці було 940. Після вихідних ситуація дещо стабілізувалась.
18 Березня, 2021 р., 09:51
Оперативний штаб Міністерства охорони здоров'я України (МОЗ) з вакцинокерованих інфекцій схвалив рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ) збільшити інтервал між введенням першої та другої доз вакцини Covishield/AstraZeneca з 4 до 12 тижнів.
17 Березня, 2021 р., 14:34
17 березня 2021 р. в під головуванням першого заступника голови комісії, заступника голови райдержадміністрації Юрія Деркача було проведено планове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому були розглянуті наступні важливі питання щодо життєзабезпечення району:

17 Березня, 2021 р., 14:12
Управління соціального захисту населення Тульчинської РДА відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №309 від 27 березня 2019 року
17 Березня, 2021 р., 12:51
Однак, існує ймовірність того, що ви отримаєте першу дозу вакцини вже інфікованим, коли симптоми хвороби ще не розвинулись.
17 Березня, 2021 р., 11:30
17 березня 2021 року відбулось обласне онлайн-засідання оперативного штабу за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій.