10 Березня, 2021 р., 16:18
Про це заявив голова підкомітету з питань туризму та курортів Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики Дмитро Нальотов на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм».
10 Березня, 2021 р., 15:45
«Місія Міністерства культури та інформаційної політики бути стратегічним архітектором, партнером, координатором оновлення суспільної взаємодії та практик», -  заявив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм».
10 Березня, 2021 р., 15:41
Підсумки Х Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» –2021 на обласному рівні відбулись 2 березня 2021 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області.
10 Березня, 2021 р., 15:38
На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 24 грудня 2020р. №52517/1/1-20 та  окремого доручення ДСНС України від 30.12.2020р. № В-224, відповідно до «Плану заходів щодо надання допомоги органам місцевого самоврядування у формуванні організаційної структури органів управління з питань цивільного захисту та забезпечення ефективної реалізації комплексу заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій», затвердженого заступником голови Вінницької обласної державної адміністрації Сергієм Здітовецьким в районі під керівництвом начальника навчально-методичного центру та безпеки життєдіяльності Вінницької області Юрія  Чухрія відбулося  семінарське заняття з керівництвом районної державної адміністрації та головами територіальних громад   району. В семінарі взяли участь представники НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області та Головного Управління ДСНС України у Вінницькій області.
10 Березня, 2021 р., 15:32
Міністерство охорони здоров'я України зареєструвало вакцину CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech Ltd. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я України Ігор Іващенко.
10 Березня, 2021 р., 15:25
Сьогодні біля меморіального комплексу «Борцям за незалежність України» відбувся мітинг з нагоди важкої втрати, річниці, як відлетів в небо наш земляк, житель с.Кинашів, військовослужбовець Сухопутних військ Збройних Сил України Ведешин Андрій Олександрович, який був призваний Тульчинським РВК на військову службу за контрактом у травні 2017 року. Служив у 131-й окремому розвідувальному батальйоні на посаді розвідника-радіотелефоніста.
10 Березня, 2021 р., 14:45
На Вінниччині два дні обговорюємо новий міст - один із найбільш масштабних проєктів в області на 2021 рік.
10 Березня, 2021 р., 14:24
Вакцинація від COVID-19 в Україні розпочалась 24 лютого 2021 року, яка відбуватиметься в п’ять етапів. На першому етапі щеплюватимуться медичні працівники ковідних лікарень, бригади екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID.

10 Березня, 2021 р., 14:21
9 березня 2021 року управлінням соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації проведено виплату державних допомог за березень 2021 року, на загальну суму 18240,4 тис. грн. 8135 жителям району.

10 Березня, 2021 р., 11:51
12 січня на зустрічі президентів України та Молдови йшлося про питання будівництва автомобільної магістралі, яка з'єднає столиці двох держав, а також нового транскордонного мосту через Дністер.