17 Березня, 2021 р., 10:25
Якими є головні виклики для бізнесу в Україні у 2021 році та ключові зміни, яких він потребує? Ці теми на форумі обговорюватимуть представники офісу президента, виконавчої влади, міжнародних організацій, українських державних компаній, місцевих та міжнародних бізнес-спільнот, експерти та науковці.
17 Березня, 2021 р., 09:51
О 10:15 стартує перший день Всеукраїнського форуму «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава». Відкриває форум Юлія Свириденко, заступниця керівника Офісу Президента України, голова Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва.
17 Березня, 2021 р., 09:28
«Укравтодор» розпочинає спільний з ЄБРР антикорупційний проєкт. 12 березня відбулась стартова зустріч щодо розробки та впровадження Плану антикорупційних заходів для дорожньої галузі України. Про це повідомляє офіційна сторінка «Укравтодор» у Facebook.
16 Березня, 2021 р., 14:08
В Україні продовжується робота над Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору. Після презентації напрацювань експертів розпочався етап громадського обговорення проєкту Стратегії.
16 Березня, 2021 р., 10:32
Сьогодні, 16 березня, у форматі відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.
16 Березня, 2021 р., 09:41
Президент України Володимир Зеленський провів традиційну селекторну нараду з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, у якій взяли участь представники уряду та правоохоронних органів.
16 Березня, 2021 р., 09:27
Відповідно до розпорядження голови Тульчинської районної державної адміністрації від 09.03.2021 р. № 27 р-к (за погодженням з обласною державною адміністрацією) заступником голови Тульчинської районної державної адміністрації призначено Мургу Михайла Анатолійовича.
15 Березня, 2021 р., 11:25
15 березня 2021 року  відбулось обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій.
15 Березня, 2021 р., 10:56
Розвінчуємо найпоширеніші міфи про вакцинацію від COVID-19.