15 Березня, 2021 р., 09:53
Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач та голова районної ради Василь Неборецький виконали приємну місію, - від імені голови облдержадміністрації Сергія Борзова та голови обласної Ради В’ячеслава Соколового вручили почесну грамоту з виплатою нецільової матеріальної допомоги з нагоди відзначення Дня українського добровольця, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Харченку Віталію Вікторовичу – учаснику АТО/ООС, жителю м.Тульчин.

15 Березня, 2021 р., 09:46
За минулу добу в області зафіксовано 425 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 (з них: дітей -20, медпрацівників -13).
14 Березня, 2021 р., 09:23
Шановні ветерани Другої світової війни, дорогі наші визволителі!
14 Березня, 2021 р., 09:10
Ця дата вибрана не випадково: саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити - саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну.
13 Березня, 2021 р., 09:15
Щиро вітаю всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та раціональне використання, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом – Днем землевпорядника України!
13 Березня, 2021 р., 09:03
Шановна редакціє, щиро вітаю вас з ювілеєм – 90-річчям газети «Піщанські вісті».
12 Березня, 2021 р., 16:39
Про це сьогодні, 12 березня, під час брифінгу повідомив заступник Голови ОДА Олександр Піщик. Так, посадовець зазначив, що на Вінниччині успішно завершено 15 соціально значимих проектів, до складу яких входили об’єкти спортивної і освітньої інфраструктури.
12 Березня, 2021 р., 16:16
Відповідно до Плану проведення засідань комісії державної установи «Крижопільський виправний центр №113» членами спостережної комісії при Тульчинській районній державній адміністрації – заступником голови райдержадміністрації Юрієм Деркачем, начальником відділу архітектури, просторового розвитку та житлово-комунального господарства Миколою Шевчуком, провідним спеціалістом відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування Альоною Бондарчук, на запрошення керівника центру  підполковника внутрішньої служби Ярослава Бурбези було проведено спільний розгляд питаннь щодо клопотання перед судом про умовно-дострокове звільнення від покарання осіб, як таких, що довели своє виправлення та відбули передбачену законом частину покарання.
12 Березня, 2021 р., 15:29
12 березня 2021 року відбулось обласне онлайн-засідання оперативного штабу за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій.
12 Березня, 2021 р., 15:11
Наказами Генерального прокурора України від 17.02.2020. на виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» від 19.09.2019 № 113-ІХ,, у зв'язку з утворенням з 15.03.2021 окружних прокуратур і припинення діяльності шляхом реорганізації місцевих прокуратур внесено зміни до структури обласних прокуратур.