10 Березня, 2021 р., 10:28
О 10:15 розпочинаємо другий день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм». Його відкриє Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики.
10 Березня, 2021 р., 09:34
Презентація пропозицій до проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні відбулася на засіданні міжвідомчої робочої групи Кабінету Міністрів за участі Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та першої леді Олени Зеленської.
10 Березня, 2021 р., 08:24
Сьогодні, 10 березня минає рік з часу, як трагічно загинув наш земляк, Ведешин Андрій Олександрович (позивний «Бармен») (04.02.1986-10.03.2020)
09 Березня, 2021 р., 17:03
Сьогодні,  в день народження видатного українського величного поета Т.Г.Шевченко голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк вручив місцевим митцям-сучасникам  почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради з нецільовою матеріальною допомогою.
09 Березня, 2021 р., 16:54
Про це заявив голова Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм».
09 Березня, 2021 р., 16:52
7 березня спортсмен нашого Клубу Бойових Мистецтв "Гепард" Вадим Сакал здобув яскраву перемогу на професійному турнірі зі змішаних єдиноборств ММА « PRIDE. Міжнародний турнір «PRIDE» проходив вдесяте у Луцьку. Він зібрав спортсменів з України, Азербайджану, Білорусії і Таджикистану.
09 Березня, 2021 р., 15:54
Заступник керівника Офісу Президента Юрій Костюк у рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм» розповів про розробку Стратегії інформаційної безпеки.
09 Березня, 2021 р., 15:45
9 березня 2021 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини за головуванням голови Тульчинської районної державної адміністрації Олександра Гаврилюка, на якому розглядалися питання, що стосуються захисту прав дітей, а саме: про доцільність припинення опіки, питання щодо доцільності встановлення опіки та піклування над дитиною-сиротою та дитиною, позбавленою батьківського піклування, про призначення опікуна над майном, яке належить на праві власності дитині, позбавленій батьківського піклування та про визначення батькові способу участі у вихованні його малолітнього сина.
09 Березня, 2021 р., 15:36
Українські телеканали мають збільшувати обсяги якісного контенту, який сприятиме створенню позитивного іміджу України у світі. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Культура, медіа, туризм» у Києві.