03 Березня, 2021 р., 12:28
Фахівці Міністерства охорони здоров'я України наводять приклади запобіжних заходів, які ви та ваша родина можете вжити, щоб уникнути інфікування:
03 Березня, 2021 р., 12:21
З 1 березня, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2021 року № 127 «Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році» Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області проведено індексацію пенсій.
03 Березня, 2021 р., 12:20
Голова підкомітету з питань організації та діяльності адвокатури, органів надання правової допомоги Комітету ВРУ з питань правової політики Володимир Ватрас підкреслив необхідність надання адвокатам в Україні права на носіння травматичної зброї.
03 Березня, 2021 р., 11:46
Під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя» голова Комісії з питань правової реформи, заступник голови Комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності, адвокат Сергій Іонушас зазначив, що інститут адвокатури в Україні є найбільш розвиненим з усіх інститутів правосуддя, сталим та таким, який найкраще виконує свої завдання та функції поміж інших органів.
03 Березня, 2021 р., 10:20
В рамках візиту до Тульчинського району директором департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації Ольгою Задорожною проведено робочу зустріч із керівниками громад Тульчинського району.
03 Березня, 2021 р., 09:45
Третій день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя» розпочнеться о 10:15 із виступу Ольги Стефанишиної віцепрем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.
03 Березня, 2021 р., 09:11
1 березня 2021 року, під час робочого візиту до Тульчинщини, Ольга Задорожна відвідала КНП «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради, де ознайомилася з ходом виконання робіт з реконструкції приймального відділення та забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладу охорони здоров'я.
02 Березня, 2021 р., 16:56
Вакцинація проти коронавірусної хвороби відбувається в 5 етапів: