05 Березня, 2021 р., 08:25
Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов зазначив: «У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» від Вінниччини на 2021 рік включено 9 проектів: 3 садочки, 2 заклади медицини, 2 об'єкти спортивної інфраструктури, 1 - об’єкт культури та 1 інший з обсягом фінансування за рахунок ДФРР – 108 742,10 тис. гривень»,
04 Березня, 2021 р., 16:42
Ні. Але на межі. Про це багато говорили сьогодні у Вінниці із міністром охорони здоров’я Максимом Степановим. Кожен рівень епідемілогічної безпеки чітко визначений критеріями.Один з них - завантаженість ліжок, обладнаних киснем. У «червоній зоні» він перевищує 65%. Сьогодні на Вінниччині - 62%. Резерви ще є. Ситуація справді напружена: 827 нових випадки за останню добу.
04 Березня, 2021 р., 16:25
04 березня 2021 року в актовому залі будинку рад відбулись засідання постійних комісії 4 сесії районної ради 8 скликання, учасником яких був голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.
04 Березня, 2021 р., 16:19
Відповідно до Постанови КМУ від 22 лютого 2021 року №127 «Про додаткові заходи соціального  захисту пенсіонерів у 2021 році» З 1 березня 2021 року проведено індексацію пенсій в автоматичному режимі. Пенсії перераховано із  застосуванням коефіцієнта збільшення середньої заробітної плати в Україні ,з якої сплачено страхові внески,та який враховується для обчислення пенсії у розмірі 1,11.
04 Березня, 2021 р., 16:11
04.03.2021 року працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації було проведено виїзну супервізійну нараду з начальником служби у справах дітей Шпиківської селищної ради.
04 Березня, 2021 р., 16:05
4 березня 2021 року в Журавлівській сільській раді відбулися громадські слухання щодо процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості та приватних інтересів в проєкті детального плану території та стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель та споруд складу будівельних матеріалів на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, за межами населеного пункту (с. Маяки)».
04 Березня, 2021 р., 16:04
Сьогодні, 04 березня 2021 р. в актовій залі будинку рад відбулась робоча зустріч з представниками Піщанської селищної ради, учасниками якої були голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, голова районної ради  Василь Неборецький, голова Піщанської селищної ради Олександр Крижанівський, представники селищної ради та працівники виконавчого апарату районної ради.
04 Березня, 2021 р., 15:52
Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов у рамках робочого візиту на Вінниччину відвідав створений після перекваліфікації Клінічний центр інфекційних хвороб Вінницької обласної ради, який розташований в селищі Березина Вінницького району.
04 Березня, 2021 р., 15:50
Сьогодні, 4 березня, Вінницьку область з робочим візитом відвідав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.
04 Березня, 2021 р., 15:48
Перебуваючи з робочою поїздкою у Вінниці, міністр охорони здоров’я Максим Степанов зустрівся з медиками Вінницької клінічної лікарні № 1, яка зараз перекваліфікована для надання допомоги хворим на COVID-19. 15 березня 2020 року тут з’явився перший пацієнт із коронавірусною хворобою. Наразі в інфекційному відділенні – 57 хворих.