02 Березня, 2021 р., 10:11
01 березня 2021 року відбулась обласна апаратна онлайн-нарада за участю заступників голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького, Олександра Піщика, директорів департаментів облдержадміністрації, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрації. Відкрила та провела апаратну нараду перший заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.
02 Березня, 2021 р., 10:04
Другий день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя» розпочнеться о 10:15 із виступу Руслана Стефанчука, першого заступника Голови Верховної Ради України.
02 Березня, 2021 р., 10:00
Фахівці відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в Вінницькій  області застерігають, що використання для посіву насіння неналежної якості може спричинити  втрату всього урожаю або взагалі не отримання сходів.
02 Березня, 2021 р., 09:43
Розпочав роботу сайт для запису українців на вакцинацію від коронавірусної інфекції COVID-19. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського.
02 Березня, 2021 р., 08:18
До завершення реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року лишився тиждень – вона триватиме до березня
01 Березня, 2021 р., 16:20
Віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час виступу у рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Розвиток Правосуддя» заявила, що Україна має унікальний шанс реформувати судову систему.
01 Березня, 2021 р., 14:30
Голова Комітету ВРУ з питань правової політики, член Комісії з питань правової реформи Андрій Костін на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Розвиток Правосуддя» розповів про законопроєкти, які стосуються реформи правосуддя в Україні.
01 Березня, 2021 р., 14:14
Голова Комісії з питань правової реформи, заступник голови комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Розвиток Правосуддя» розповів про Стратегію розвитку правосуддя та конституційного судочинства на найближчі три роки.
01 Березня, 2021 р., 14:12
1 березня 13:00 - «Весна. Жінка. Душа. Кохання»  – віртуальний краєзнавчий флешбук до Міжнародного жіночого дня (Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А. Тімірязєва);