02 Квітня, 2021 р., 10:00
Люди протягом тривалого часу знаходяться в тісному контакті з іншими — поки стоять у черзі на зупинці, упродовж поїздки, під час посадки і висадки. Авжеж, не завжди є змога дотримуватися рекомендованих 1–1,5 метра від інших, особливо в час пік.
01 Квітня, 2021 р., 16:47
  Ситуація з киснем у вінницьких «ковідних» лікарнях, проблеми в громадах після децентралізації, фінансування реконструкції злітної смуги аеропорту «Вінниця», реалізація програми «Велике будівництво» в області та фінансування будівництва мосту через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль-Косеуць.
01 Квітня, 2021 р., 16:44
Найчастіша причина виникнення лісових пожеж – це людська необережність. З настанням тепла у лісі розпочинається пожежонебезпечний період, спричинений підвищенням темтератури повітря та частішим відвідуванням населенням лісових масивів. Тому лісівники Вінниччини уже активно готуються дати відсіч можливому вогню.
01 Квітня, 2021 р., 15:02
Чи можна вакцинуватися проти COVID-19, якщо ви вагітні або годуєте грудьми? Висновки Національної технічної групи експертів з імунізації наступні:
01 Квітня, 2021 р., 14:34
Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня  в Україні відзначають День охорони праці.
01 Квітня, 2021 р., 12:13
Максимальною динамікою будівельних робіт у 2021 році відзначилися Дніпропетровщина, Львівщина і Вінниччина - більше третини робіт було виконано вже в цьому році.
01 Квітня, 2021 р., 09:55
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 17170 осіб. З них вакциновано 1 дозою – 17170 людей, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 0 осіб. Усього з початку кампанії з вакцинації щеплено 248 736 осіб, з них отримали 1 дозу – 248 734 людини, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 2 особи.
31 Березня, 2021 р., 16:16
Які є можливі реакції на вакцину проти COVID-19?
31 Березня, 2021 р., 15:15
Про завершення 1 черги будівництва приймального відділення КНП «Жмеринська ЦРЛ» розповів голова Вінницької ОДА Сергій Борзов, зокрема зазначивши: «У відділенні проведено заміну всіх інженерних систем, зокрема опалення, водопостачання та водовідведення, електрика, вентиляція. Розведено систему медичних газів у приміщеннях, обладнано пожежну сигналізацію. Відремонтовано приміщення всередині лікарні з урахуванням норм і потреб для маломобільних груп населення, обладнано рецепцію, приміщення для встановлення обладнання КТ, УЗД та рентген кабінет. Нині облаштовується під’їзд для «швидкої» та проводиться благоустрій території».