12 Квітня, 2021 р., 16:36
З 1 травня 2021 року, відповідно до постанови НКРЕКП, всі побутові споживачі газу в Україні будуть переведені на річний контракт з фіксованою ціною.
12 Квітня, 2021 р., 14:44
Упродовж І кварталу 2021 року потреба у видатках за лікарняними листками та на страхові виплати потерпілим на виробництві і їх родинам щомісяця перевищувала обсяг надходжень від частки єдиного соціального внеску( далі - ЄСВ) до бюджету Фонду соціального страхування України ( далі – Фонду).
12 Квітня, 2021 р., 14:41
09 квітня 2021 року в приміщенні Тульчинського районного центру зайнятості  проведено презентацію ФОП  Панича Сергія Михайловича
12 Квітня, 2021 р., 14:39
09 квітня 2021 року до Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ завітали соціальні партнери з Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області.
12 Квітня, 2021 р., 14:36
12 квітня 2021 року відбулась апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Скалія, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, начальників: управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, головних спеціалістів апарату райдержадміністрації. Відкрив на вів нараду голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.
12 Квітня, 2021 р., 12:27
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та ефективного використання бюджетних коштів при фінансуванні одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» № 1359-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня 2021 року.
12 Квітня, 2021 р., 10:49
  Якщо ви є в переліку - про запис у чергу або ж реєстрацію на щеплення проти COVID-19 (залежно від того, який етап вакцинальної кампанії) подбає ваш роботодавець.