09 Лютого, 2021 р., 11:07
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з головою правління, головним виконавчим директором фармацевтичної корпорації Pfizer Альбертом Бурлою.
08 Лютого, 2021 р., 20:54
Голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов офіційно привітав з призначенням на посаду голови Тульчинської районної державної адміністрації Гаврилюка Олександра Анатолійовича.
08 Лютого, 2021 р., 14:12
За прогнозами синоптиків, у зв'язку з проходженням активного циклону, 8 лютого очікується: значний сніг, хуртовини та снігові замети, приріст снігового покриву становитиме 20-30 см, пориви вітру сягнуть 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності - жовтий). А також прогнозується значне зниження температури повітря - температура вночі -13..-18º морозу, вдень -2..-7º морозу.
08 Лютого, 2021 р., 14:06
Якщо у Вас виникла надзвичайна ситуація на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у межах області, зателефонуйте черговому. Вам обов'язково нададуть допомогу!
08 Лютого, 2021 р., 13:28
Президент України Володимир Зеленський планує вакцинуватися від коронавірусної хвороби COVID-19 разом з військовослужбовцями після того, як вакцину отримають українські медики. Про це Глава держави сказав в інтерв’ю українським телеканалам у межах форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді», що розпочався у Києві.
08 Лютого, 2021 р., 13:19
У питанні протидії пандемії коронавірусної хвороби COVID-19 Україні є чим пишатися, адже, попри серйозні проблеми в системі охорони здоров’я, вдалося зменшити кількість випадків захворювання та підвищити виплати медичним працівникам. Про це у своєму виступі на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді» повідомив Президент Володимир Зеленський.
08 Лютого, 2021 р., 11:51
Влада має здійснити низку заходів у боротьбі з поширенням коронавірусу в Україні, і проведення вакцинації від COVID-19 є одним з пріоритетів. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час виступу на форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді».
08 Лютого, 2021 р., 10:37
6 лютого 2021 року в м.Луцьк відбувся відкритий турнір Всеукраїнського масштабу зі змішаних єдиноборств ММА під назвою «ВОЇН».
05 Лютого, 2021 р., 16:24
На Вінниччині  успішно втілюється проект «Планова телемедицина». За період з грудня 2020 до січня 2021 року на базі Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова та обласної дитячої клінічної лікарні створено регіональний центр планових телемедичних консультацій Вінницької області. Планові телемедичні консультації відтепер будуть здійснюватись як в межах міста Вінниці, так і  по області.