12 Лютого, 2021 р., 13:34
Імунізація –  це безпечний спосіб подолати коронавірусну хворобу в Україні та на Вінниччині зокрема.
12 Лютого, 2021 р., 13:32
Україна максимально спростила процес реєстрації вакцини. Верховна Рада України ухвалила законопроект, який спрощує процес реєстрації лікарських засобів, які необхідні для боротьби з COVID-19 та схвалені для екстреного застосування.
12 Лютого, 2021 р., 13:30
У лютому Україна отримає 117 тис. доз мРНК вакцини американського виробництва від Pfizer-BioNTech у межах глобальної ініціативи COVAX. Вона відразу буде розподілена для вакцинації працівників лікарень, у яких надають допомогу пацієнтам з COVID-19. Протягом першого півріччя Україна також зможе отримати від 2,2 до 3,7 млн доз вакцини AstraZeneca/Oxford у межах COVAX.
12 Лютого, 2021 р., 12:16
Кількість хворих на коронавірус в Україні зберігається на високому рівні. Сьогодні держава забезпечує безкоштовне тестування на COVID-19 всім громадянам у разі наявності симптомів.
12 Лютого, 2021 р., 11:25
За інформацією Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, з 5:00 години 12 лютого знято раніше введене обмеження руху по автомобільних дорогах:
12 Лютого, 2021 р., 11:02
Так, 11  лютого  2021 року в пологовому відділенні КНП «Тульчинська центральна районна лікарня»  Тульчинської міської ради  перший «пакунок малюка» вручили  щасливій породіллі  із с.Гнатків Томашпільського району, яка 10 лютого 2021 року народила дівчинку.
11 Лютого, 2021 р., 16:48
У зв’язку з погіршенням погодних умов у Вінницькій області 11 – 12 лютого можуть виникнути транспортні затори на ділянках з важкими умовами руху та зупинки поодиноких транспортних засобів.
11 Лютого, 2021 р., 16:40
Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься  за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел.
11 Лютого, 2021 р., 16:38
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль привітав ухвалення Європейським парламентом Доповіді щодо імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. У Доповіді йдеться про досягнутий Україною прогрес у сфері реформ та виконанні Угоди про асоціацію, а також надаються рекомендації щодо наступних кроків.