27 Квітня, 2021 р., 16:39
Торік розпочали капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-04-08 Гайсин-Теплик, км 0+800 – км 7+933, в межах м.Гайсин – с.Кущинці.
27 Квітня, 2021 р., 16:24
Про це повідомляє Вінницький обласний центр громадського здоров'я. Так, наразі в області щеплюють трьома видами вакцин.
27 Квітня, 2021 р., 16:14
Переговори про повернення до режиму всеосяжного припинення вогню на Донбасі напередодні Великодніх свят перебувають на фінальному етапі. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський, спілкуючись із представниками ЗМІ під час відвідання Чорнобильської АЕС (Київська область).
27 Квітня, 2021 р., 16:07
Сьогодні, 27.04.2021 року в будинку рад м.Тульчин відбулась семінар-нарада на тему «Громада безпечного середовища». В роботі семінару взяли участь: начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області, полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук, голова ГО «Україна – Польща – Німеччина» Сергій Татусяк, радник голови обласної державної адміністрації Андрій Кавунець, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, голова районної ради Василь Неборецький, начальники районних секторів ГУ ДСНС, голови територіальних громад району.
27 Квітня, 2021 р., 14:29
  Усі вони утворюються при надавачах медичних послуг й обладнані відповідно до вимог інфекційного контролю.
27 Квітня, 2021 р., 14:25
Із закінченням опалювального сезону АТ «Вінницягаз» проводить інвентаризацію показань газових лічильників споживачів. Щоб привести дані у відповідність до реального споживання, контролери проводять фотофіксацію показань лічильників за допомогою мобільного додатку. Перевірка показань лічильників проводиться з врахуванням епідситуації та вимог карантину.
27 Квітня, 2021 р., 14:25
Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації України запустило національний проект з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта».
27 Квітня, 2021 р., 10:36
  Перебуваючи з робочим візитом в м. Могилів-Подільський, заступник голови ОДА Олександр Піщик, разом із головою Могилів-Подільської міської територіальної громади Геннадієм Глухманюком та головою РДА Юрієм Яцуком, оглянув і проконтролював хід робіт зі створення реперфузійного центру кардіохірургії на базі Могилів-Подільської ОЛІЛ.
27 Квітня, 2021 р., 09:59
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 11110 осіб. З них вакциновано першою дозою – 11096 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 4 особи.
27 Квітня, 2021 р., 09:36
З 1 липня 2020 року набрали чинності положення Виборчого кодексу України щодо можливості подання електронних звернень виборцями для уточнення інформації Державного реєстру виборців.