29 Квітня, 2021 р., 15:41
Сьогодні, 29 квітня 2021 року, відбувся навчальний семінар з питань протидії торгівлі людьми за участі заступника голови райдержадміністрації Володимира Скалія та президентки неурядової громадської організації «Прогресивні жінки» Наталії Козлової, відповідальної особи за проведення процедури встановлення статусу особи, що постраждала від торгівлі людьми на території району – Віти Мирончук.
29 Квітня, 2021 р., 11:44
29 квітня 2021 року  відбулось обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький. В районній студії учасником засідання був заступник голови райдержадміністрації Михайло Мурга.
29 Квітня, 2021 р., 10:55
В Україні офіційно розширили «жовту» зону епідеміологічної небезпеки. До списку регіонів «жовтої» зони додалася Вінницька область, яка раніше була в «помаранчевій». Про це повідомляють в Міністерстві охорони здоров'я України. Відтак, до «жовтої» зони входять вже сім регіонів - Вінницька, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Херсонська та Чернівецька області. «Червоними» ж поки залишаються Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська області. Решта регіонів – «помаранчеві».
29 Квітня, 2021 р., 10:34
  28 квітня свою дозу вакцини Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech від COVID-19 отримали рятувальники Вінниці. Вакцинація добровільна. Її проводили виїзні бригади одразу у двох місцях -  в Головному управлінні ДСНС України у Вінницькій області та на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги №3.
29 Квітня, 2021 р., 10:07
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 19590 осіб. З них вакциновано першою дозою – 19590 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 4 особи.
29 Квітня, 2021 р., 09:20
Сьогодні медики мобільної бригади КП Немирівський міський ЦПМСД провакцинували 81 людину, Муровано- Куриловецького ЦПМСД – 120 людей вакциною AstraZeneca SKBio, Тростянецька бригада провакцинувала - 80 людей, медики щеплювального кабінету Джулинського ЦПМСД зробили 90 щеплень!
28 Квітня, 2021 р., 16:46
Cьогодні, 28 квітня, під час онлайн брифінгу перший заступник Голови ОДА Наталя Заболотна поінформувала про кампанію вакцинації на Вінниччині.
28 Квітня, 2021 р., 16:39
Сьогодні, 28.04.2021 року, напередодні світлого свята Пасхи, в рамках проведення акції з благоустрою, колективом райдержадміністрації було організовано та проведено прибирання закріпленої прилеглої території біля адміністративної будівлі.
28 Квітня, 2021 р., 16:29
24.04.2021 в Грузії м.Тбілісі відбувся професійний турнір з ММА AGC (ALPHA GREEN CHAMPIONSHIP). В даному турнірі провів свій черговий професійний поєдинок спортсмен Тульчинського Клубу Бойових Мистецтв «Гепард» Вадим Сакал , який є Майстром Спорту України з фрі-файту,багаторазовим переможцем та призером Міжнародних та Всеукраїнських турнірів з ММА, фрі-файту, козацького двобою.