30 Грудня, 2020 р., 08:53
Передноворічна пора зазвичай для  дітей проходить в очікуванні чудес, веселих святкувань, розваг та, звісно ж, подарунків. Так, на виконання районної  комплексної  програми підтримки сім’ї, молоді, запобігання домашньому насильству забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на 2019 - 2021 роки, затвердженої рішенням №  507  30 сесії  районної ради 7 скликання від 21 березня  2019, управління соціального захисту населення райдержадміністрації закупило 145 солодких подарунків  для  дітей соціально – вразливої категорії, а саме дітей учасників АТО/ООС, які проживають на території району.
30 Грудня, 2020 р., 08:52
Максимально насиченим виявився спортивний вікенд для ФК «Патріот» Тульчин.
28 Грудня, 2020 р., 16:42
Новорічних сюрпризів багато не буває – з такими словами голова райдержадміністрації Олег Боровський звернувся до дітей та  запросив їх на імпровізований екскурсійний майданчик, де несподіваним сюрпризом для дітей стала поява спеціалізованої техніки.
28 Грудня, 2020 р., 16:38
В пору новорічних та різдвяних свят усі діти з нетерпінням очікують, що ось-ось трапиться диво і здійсняться найзаповітніші мрії, новорічні бажання.
28 Грудня, 2020 р., 16:36
Cьогодні, 28 грудня, в приміщенні будинку рад відбулось засідання 4 (позачергової) сесії Тульчинської міської ради 8-го скликання.
28 Грудня, 2020 р., 09:43
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2021 рік», який Верховна Рада ухвалила 15 грудня.
28 Грудня, 2020 р., 07:53
Виявляється, що треба! Тільки не справжнім роботодавцям, а – шахраям.
26 Грудня, 2020 р., 14:40
Голова райдержадміністрації Олег Боровський та начальник відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Микола Шевчук, спільно з в.о. головного лікаря НКП «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської районної ради Галиною Роспутною відвідали об'єкт, де оговорили питання, що виникли під час проведення робіт по реконструції кисневої рампи та системи кисню для хірургічного корпусу медичного закладу. Станом на сьогодні, роботи по забезпеченню подачею кисню ліжкового фонду закладу близькі до завершення.
26 Грудня, 2020 р., 14:37
Голова райдержадміністрації Олег Боровський в черговий раз відвідав об'єкт, де триває реконструкція приміщень КНП «Тульчинська центральна районна лікарня», щоб ознайомитися із ходом ремонтних робіт. Станом на сьогодні, готовність об’єкту становить 70%.
24 Грудня, 2020 р., 23:21
Щиро вітаю усіх християн, що святкують за Григоріанським календарем, зі світлим святом Різдва Христового!