25 Лютого, 2021 р., 11:31
Президент України разом із представниками влади різних рівнів обговорять суспільно-політичні і соціально-економічні процеси, що відбуваються в державі на регіональному рівні.
25 Лютого, 2021 р., 08:39
На сьогодні 126 тисяч клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут» є отримувачами пільг та субсидій. Для їх зручності компанія налагодила тісну співпрацю із Управліннями соціального захисту населення (УСЗН) та фінустановами, які здійснюють дані виплати.
25 Лютого, 2021 р., 08:38
Сьогодні, 25 лютого виповнюється 150 років з дня народження видатної української поетеси, драматургині, першої української модерністки та громадської діячки Лариси Косач-Квітки, відомої світові як Леся Українка. Людини, яку Іван Франко назвав «єдиним мужчиною в нашому письменстві».
24 Лютого, 2021 р., 16:44
23 лютого на базі клубу Бойових Мистецтв «Гепард» відбувся традиційний турнір з рукопашного бою, приурочений 32-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Тульчинщини.
24 Лютого, 2021 р., 15:58
Таку думку висловив віцепрезидент ЄІБ Кріс Пітерс на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура».
24 Лютого, 2021 р., 15:57
24.02.2021 року працівниками служби у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації здійснено обстеження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, які знаходяться на території новоутвореного Тульчинського району.
24 Лютого, 2021 р., 15:31
Про це повідомила народна депутатка та голова міжфракційного об'єднання «За Велике будівництво» Олена Шуляк на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура».