20 Травня, 2021 р., 12:07
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 17943 особи. З них вакциновано першою дозою – 7399 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) –  10544 особи.
20 Травня, 2021 р., 11:51
У кожній області України до 2024 року буде збудований багатофункціональний спортивний об'єкт. Головною особливістю таких спорткомплексів буде те, що там можна буде проводити всеукраїнські та міжнародні змагання з не менше ніж п'яти олімпійських видів спорту.
20 Травня, 2021 р., 11:50
22 травня о 15:00 у Культурному Центрі «Галерея ХХІ» за адресою вул. Архітектора Артинова 12а відбудуться Установчі збори по створенню першого молодіжного консультативно-дорадчого органу при Голові Вінницької обласної державної адміністрації — Молодіжного Конгресу Вінниччини.
20 Травня, 2021 р., 08:36
Вітаю  усіх вас з чудовим святом неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.
20 Травня, 2021 р., 08:35
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом! Протягом багатьох років функціонування банківська система довела, що соціально-економічні здобутки країни неможливі без її ефективного розвитку. Банківський сектор динамічно працює виключно в інтересах економіки держави і є невід’ємною її частиною.
19 Травня, 2021 р., 16:28
Сильні вітри, шквали та смерчі - стихійні лиха, що виникають в будь-яку пору року. Синоптики відносять їх до надзвичайних подій із помірною швидкістю поширення, тому, зазвичай, вдається оголосити штормове попередження.
19 Травня, 2021 р., 16:27
Бізнес-клімат на Вінниччині сьогодні обговорили із Генеральним консулом Турецької Республіки в м. Одеса Біреєм Їлмазсоєм.
19 Травня, 2021 р., 16:20
19 травня 2021 року відбулась тематична онлайн-нарада щодо питань передачі та зберігання реєстраційних справ, за участю представників Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький), голів районних державних адміністрацій та відповідальних осіб за зберігання реєстраційних справ.
19 Травня, 2021 р., 15:49
Як саме маємо підтримувати та сприяти розвитку технологій задля перетворення держави у новий ІТ-хаб Європи? Якими будуть цифрові економіка та ринок України після інтеграції до єдиного цифрового ринку ЄС, та які спільні ініціативи існують вже сьогодні? Дізнайтесь про це на форумі “Україна 30. Цифровізація ".
19 Травня, 2021 р., 15:24
У друге 19 травня 2021 року в рамках відзначення Міжнародного дня Європи та Міжнародного дня музеїв на території пам’ятки Національного значення ХVІІІ ст. Палацу Потоцьких в Тульчині відбулося відкриття культурно-мистецького проєкту «Art PALACE».