26 Травня, 2021 р., 09:00
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)» та в рамках  виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки  з 25 травня  2021 року оголошено про початок  конкурсу  бізнес-планів для підприємців-початківців.
25 Травня, 2021 р., 16:47
Сьогодні, 25 травня, в режимі онлайн відбувся круглий стіл з питань дотримання прав жінок з інвалідністю та гендерної рівності у Вінницькій області.
25 Травня, 2021 р., 16:45
24 травня, під час робочого візиту  до КНП «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради, очільник району Олександр Гаврилюк, заступник голови райдержадміністрації Володимир Скалій, начальник відділу гуманітарного розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації Сергій Чепернатий, спільно з начальником відділу архітектури, просторового розвитку, ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації Миколою Шевчуком зустрілись з в.о.головного лікаря КНП "Тульчинська ЦРЛ" Тульчинської міської ради Галиною Роспутною, директором філії КНП «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради» «Тульчинська станція екстреної медичної допомоги» Тетяною Науменко, де ознайомились зі станом завершення робіт з реконструкції приймального відділення, що виконується в межах Програми Президента «Велике будівництво» та забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладу охорони здоров'я.
25 Травня, 2021 р., 15:13
Сьогодні, заступник голови райдержадміністрації Володимир Скалій зустрівся з начальником Крижопільського управління ГУ ДПС у Вінницькій області Людмилою Сузанською.
25 Травня, 2021 р., 12:42
25 травня 2021 року  колективу райдержадміністрації голова  районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк  представив  заступника Чепернатого Сергія Володимировича, якого призначено відповідно  до розпорядження голови райдержадміністрації від 25.05.2021 р. № 49 р-к, за погодженням з головою обласної державної адміністрації .
25 Травня, 2021 р., 12:18
Відповідно до доручення голови облдержадміністрації Сергія Борзова про  стан надходження доходів місцевих бюджетів, 25 травня 2021 року відбулась робоча зустріч щодо стану надходження доходів місцевих бюджетів та джерела їх наповнення в 2021 році в розрізі платників податків укрупненого району, в якій взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, начальник Тульчинського ДПІ Головного управління ДПС у Вінницькій області Вікторія Дзюбенко, начальник фінансового відділу райдержадміністрації Євгенія Ніколаєнко.
25 Травня, 2021 р., 11:40
Перший приватний. Як відбувалася приватизація Немирівського МПД.
25 Травня, 2021 р., 10:00
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 14056 осіб. З них вакциновано першою дозою – 3618 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) –  10438 осіб.