28 Березня, 2023 р., 14:51
27 березня 2023 року, неподалік населеного пункту Стукалівка Сумського району Сумської області під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника загинув  наш земляк Кучмаренко Василь Миколайович.
28 Березня, 2023 р., 12:22
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, відповідно до Указу Президента України від 29 липня 2022 року № 541/2022 молодшого сержанта, Полкозака Андрія Андрійовича нагороджено орденом «За мужність»  ІІІ ступеня (посмертно).
28 Березня, 2023 р., 12:10
З настанням весни мешканці міст і селищ виходять на природу: розпочинаються весняно-польові роботи в полі, на присадибних ділянках та городах. Люди їдуть подихати свіжим повітрям, поспілкуватися з друзями біля вогнища, помилуватися пробудженням природи тощо. Все це є чудовим відпочинком. Часто невід’ємною частиною подібного дозвілля стає вогнище, в якому спалюють торішнє листя, суху траву, дрібне сміття, а також смажать шашлики та картоплю.
28 Березня, 2023 р., 11:00
Захисник зі 120 бригади територіальної оборони ЗСУ - юрист за освітою. Дізнавшись про початок повномасштабного вторгнення, він вирішив записатися до тероборони, оскільки в той час у Вінниці саме проходив набір до 171 батальйону ТрО. "Вишня" розповідає, що раніше він цікавився розвитком цього роду військ в Україні, і йому здавалося це перспективним. На той час він уже мав за плечима досвід участі в бойових діях в зоні АТО, тож вважав, що може принести користь для Сил територіальної оборони. Його рішення піти до війська родина сприйняла досить важко, але з розумінням.
28 Березня, 2023 р., 10:21
Вночі 27 березня 2023 року противник атакував Україну ударними безпілотниками «Shahed-136/131» та керованими авіаційними бомбами.
28 Березня, 2023 р., 10:20
Президент України Володимир Зеленський у межах робочої поїздки до Запорізької області провів зустріч із генеральним директором Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаелем Гроссі.
28 Березня, 2023 р., 08:19
особового складу / personnel ‒ близько/ about 171730 (+570) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
27 Березня, 2023 р., 19:58
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, відповідно до Указу Президента України від 29 липня 2022 року № 541/2022 солдата, Рахімова Олексія Леонідовича нагороджено орденом «За мужність»  ІІІ ступеня (посмертно).