24 Березня, 2023 р., 16:00
Над розширенням функціоналу шерингу вже працює команда Мінцифри.
24 Березня, 2023 р., 15:46
      З метою створення необхідних умов для реалізації конституційного права громадян на звернення, проведення прямого діалогу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадянами, кваліфікованого, об’єктивного і оперативного вирішення порушених питань, 22 березня 2023 року в Студенянській територіальній громаді  відбувся виїзний прийом громадян за участі начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, начальника відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування Ніни Мончук, селищного голови Олексія Кирнасівського, його заступника Анатолія Максименюка, депутата сільської ради Олександра Токана,  директора Тульчинської філії Вінницького обласного центру зайнятості – Лідії Малюти та її заступника Ігоря  Забуранного.
24 Березня, 2023 р., 14:12
 Національна гвардія стала одним із ключових елементів системи захисту нашої держави, які не дають ворогу здолати Україну – Президент під час участі у випуску молодих офіцерів
24 Березня, 2023 р., 12:19
23 березня 2023 року відбулось засідання оперативного штабу та районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі заступників начальника районної військової адміністрації Володимира Скалія, Михайла Мурги та Сергія Чепернатого.
24 Березня, 2023 р., 11:13
До початку повномасштабного вторгнення захисник працював головним спеціалістом відділу Міністерства у справах ветеранів України у Вінницькій області.
24 Березня, 2023 р., 09:57
Метою Премії є підтримка творчих діячів, відзначення авторів, видавництв, представників творчої спільноти, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки, популяризація творчості, утвердження високих мистецьких стандартів у національному письменстві і літературній критиці, створення умов для творчого зростання.
24 Березня, 2023 р., 09:56
Президент Володимир Зеленський виступив у онлайн-форматі на черговому засіданні Європейської ради, яке відбувається у Брюсселі. Глава держави здійснив онлайн-включення з вагона потяга АТ «Укрзалізниця» під час робочої поїздки регіонами України.
24 Березня, 2023 р., 08:45
Слава Україні! Розпочалась триста дев’яносто четверта доба російського повномасштабного вторгнення.