27 Березня, 2023 р., 19:11
Гірко й боляче усвідомлювати, що кращі сини України йдуть у небесне військо. Знову непоправна втрата, знову сльози та біль пронизують кожного з нас. Віддав життя за Україну Солодкий Вадим Ігорович, 1984 року народження, житель м.Тульчина.
27 Березня, 2023 р., 15:28
Сьогодні, 27 березня, Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов провів офіційну зустріч із делегацією Швейцарії.
27 Березня, 2023 р., 15:27
Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголосив 16-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2022». Девіз цьогорічного конкурсу – «Благодійність на захисті України». Всі ми вже 382 дні повномасштабної війни робимо все можливе для нашої Перемоги, незламності, допомоги тим, хто її найбільше потребує у цей час.
27 Березня, 2023 р., 14:03
Сучасні цифрові технології «розумного міста» дозволять підвищити рівень безпеки та комфорту проживання для місцевих мешканців.
27 Березня, 2023 р., 08:16
особового складу / personnel ‒ близько/ about 171160 (+610) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
25 Березня, 2023 р., 15:13
Сьогодні Томашпільську громаду сколихнула чергова жахлива звістка. На фронті загинув Волошин Григорій Іванович, 09 березня 1966 року народження, житель с.Стіна.
24 Березня, 2023 р., 19:49
В Україні стартувала реформа підтримки ветеранів, метою якої є  забезпечення дотримання прав ветеранів війни та розвиток системи їх соціального захисту, медичного забезпечення, психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, а також гідного вшанування пам’яті та формування образу ветерана у суспільстві.
24 Березня, 2023 р., 16:17
24.03.2023 року відбулася 34 сесія Студенянської сільської ради 8 скликання під головуванням сільського голови Олексія Кирнасівського, за участі начальника Тульчинської районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, підполковника поліції, начальника сектору поліцейської діяльності №1 (смт Піщанка) – Сергія Фомика. На розгляд сесії винесено 34 питання, 33 з них прийняті.