Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної військової адміністрації

08 Травня, 2024 р., 14:51
За ініціативи Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського наці пального університету на базі Тульчинської районної військової адміністрації відбувся круглий стіл на тему «Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану».
08 Травня, 2024 р., 12:53
Сьогодні, до Тульчинської районної організації Товариства Червоного Хреста України з робочим візитом завітали заступники начальника районної військової адміністрації Сергій Чепернатий та Володимир Скалій.
08 Травня, 2024 р., 12:39
Начальник ОВА Сергій Борзов провів зустріч із делегацією Ліберецького краю Чеської Республіки.
08 Травня, 2024 р., 12:12
«Ніколи знову».  8 травня ми відзначаємо День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.
08 Травня, 2024 р., 11:56
Сьогодні за участю керівників області та міста, громадськості та небайдужих вінничан покладанням квітів до Меморіалу борців із нацизмом вшанували тих, хто боровся проти нацизму та невинно загинув у роки Другої світової війни…
08 Травня, 2024 р., 10:54
Президент України Володимир Зеленський у селі Ягідне на Чернігівщині записав звернення з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Під час окупації в березні 2022 року російські загарбники майже місяць утримували всіх жителів села у шкільному підвалі. 350 дорослих і дітей були без їжі, води та ліків. На кожну людину – менш ніж квадратний метр: їм доводилося спати сидячи чи стоячи.

Випадкові фото