Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної військової адміністрації

26 Квітня, 2024 р., 14:34
Цьогоріч Державна  казначейська служба України відзначає 29 річчя з дня створення. Вона, як орган виконавчої влади, реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.
26 Квітня, 2024 р., 12:11
Сьогодні,  відбулася зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Тульчинської міської ради.
26 Квітня, 2024 р., 09:12
В історії України є багато скорботних дат, спогад про які щемить серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня 1986 року, у цей день, 38 років тому, вогонь Чорнобиля опалив долі мільйонів людей, породив кількість проблем, які з часом змінилися, але не зникли.
26 Квітня, 2024 р., 08:53
26 квітня 1986 року - день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи, що змінив життя цілого покоління, зробив місто Прип'ять і 30 км поліських лісів навколо радіоактивними на тисячі років.

Випадкові фото