Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної державної адміністрації

14 Лютого, 2020 р., 15:20
Шановні учасники бойових дій на території інших держав!
14 Лютого, 2020 р., 15:16
24 лютого 2020 року відбудеться публічний звіт першого заступника голови Тульчинської районної державної адміністрації Боровського Олега Володимировича.
13 Лютого, 2020 р., 14:22
13 лютого 2020 року на Вінниччині відбувся онлайн-семінар «Про 17-й обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» за участю першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Здітовецького, заступника голови Вінницької обласної ради Ігоря Хміля, керівника Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктора Вікалюка, представників ряду департаментів облдержадміністрації, районних рад і райдержадміністрацій, фахівців Асоціації та ін.
12 Лютого, 2020 р., 16:33
Відповідно до постанови КМУ від 27 листопада 2019 р. № 1074 для гарантованого забезпечення надання вторинної (спеціалізованої) та госпітального етапу екстреної медичної допомоги відповідно до потреб населення госпітального округу та суміжних госпітальних округів, поступового формування спроможної мережі надавачів медичних послуг визначаються опорні заклади охорони здоров’я на період до трьох років.
12 Лютого, 2020 р., 16:28
Відповідно до графіку проведення сходів громадян району, 12 лютого поточного року відбулись збори громадян с. Клебань, в яких взяла участь начальник  відділу виплати та автоматизованої обробки інформації управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталя Петренчук.
12 Лютого, 2020 р., 16:24
З ходом підготовки району до Міжнародного фестивалю «OPERAFEST TULCHYN-2020», зокрема, станом реконструкції західного крила Палацу Потоцьких та благоустрою його території ознайомився сьогодні, 12 лютого, голова облдержадміністрації Владислав Скальський під час робочої поїздки до Тульчинського району.

Випадкові фото