14 Квітня, 2022 р., 08:32
Президент України Володимир Зеленський удостоїв 3 військовослужбовців Збройних Сил України почесного звання Героя України (посмертно).
14 Квітня, 2022 р., 08:18
«Вдячний усім нашим захисникам, усім нашим захисницям, які утримують позиції та привчають російських солдатів до думки про те, що ця війна проти України може завершитися тільки стратегічним програшем Росії – раніше чи пізніше. Або російське керівництво буде реально шукати мир, або внаслідок цієї війни Росія назавжди залишить міжнародну арену». Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 49-го дня війни.
14 Квітня, 2022 р., 08:16
Розпочалася п’ятдесята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
14 Квітня, 2022 р., 08:14
Президенти Володимир Зеленський, Анджей Дуда, Егілс Левітс, Гітанас Наусєда та Алар Каріс після спільної зустрічі в Києві зробили заяви для представників ЗМІ, а також відповіли на їхні запитання.
14 Квітня, 2022 р., 08:09
Різні експерти казали, що Україна не протримається більше тижня, якщо Росія вторгнеться. Нам не тільки вдалося зупинити російську армію – ми їх відкинули! Але наша війна ще далеко не закінчена. Це був лише перший раунд.
13 Квітня, 2022 р., 15:07
Відповідно до Указу Президента України від 19 березня 2022 року № 149/2022 солдата, Чабана Вадима Романовича нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).
13 Квітня, 2022 р., 14:21
Після широкого міжнародного розголосу геноциду українського народу в м.Буча Київської області, російські війська почали використовувати в Україні мобільні крематорії.
13 Квітня, 2022 р., 14:18
Сьогодні, 13 квітня, Начальник ОВА Сергій Борзов підписав відповідний наказ.
13 Квітня, 2022 р., 14:09
12 квітня 2022 року відбулось засідання спостережної комісії державної установи «Крижопільський виправний центр № 113, яке відкрив начальник державної установи, полковник внутрішньої служби Ярослав Бурбеза. В роботі комісії взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій.