Аналіз виконання бюджету Тульчинського району

21 Липня, 2020 р., 16:17
Станом на 01.07.2019 року до загального фонду    бюджету  району надійшло 187,8 млн. грн.. Доходів  без  врахування трансфертів поступило  37,4  млн. грн. при затвердженому плані  35,4 млн. грн., що становить 105,6  % до затверджених   показників. Порівняно  з  минулим  роком за відповідний  період доходів  без  врахування трансфертів  отримано  більше на  9,5%  або   на  суму   3,2   млн. грн. Дохідну частину бюджету  до  плану  січень-червень виконано по всіх бюджетах  базового рівня (районний,  селищний, сільські).

21 Липня, 2020 р., 16:13
Станом на 01.04.2019 року до загального фонду    бюджету  району надійшло 94,6 млн. грн.. Доходів  без  врахування трансфертів поступило  17,3  млн. грн. при затвердженому плані  16,2 млн. грн., що становить 106,6  % до затверджених   показників. Порівняно  з  минулим  роком за відповідний  період доходів  без  врахування трансфертів  отримано  менше на  0,5%  або   на  суму   0,1   млн. грн. Дохідну частину бюджету  до  плану  січень виконано по всіх бюджетах  базового рівня (районний,  селищний, сільські).