29 Січня, 2020 р., 09:52
        29 січня 2020 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського проведено  засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.   У роботі засідання взяли участь   члени районної робочої групи.
28 Січня, 2020 р., 14:50
Немирівське  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області (далі – Немирівське відділення) керуючись Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105-XIV, реалізує державну політику у сфері соціального страхування,  виконує  основні функції і завдання з питань надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг застрахованим особам та потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на території  Немирівського та Тульчинського районів Вінницької області
28 Січня, 2020 р., 10:20
28 січня 2020 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Боровського  відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян.
28 Січня, 2020 р., 07:42
Вибір професії – це «перший крок» до побудови самостійного успішного життя. Загальновідомо, що праця є джерелом існування людини. Від цього залежатиме можливість реалізації  власних інтересів, перспективи особистісного зростання та добробут сім’ї.
28 Січня, 2020 р., 07:37
26  січня   2020 року відділом  освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації  та Тульчинською   районною  організацією  ВФСТ  «Колос» в спорткомплексі Тульчинської ДЮСШ проведено Кубок Тульчинського району з футзалу серед  аматорських команд сільських та селищних рад.
28 Січня, 2020 р., 07:33
21 та 23 січня 2020 року в спорткомплексі Тульчинської ДЮСШ відбулися чергові тури відкритого чемпіонату Тульчинського району з футзалу серед аматорських команд сезону 2019 – 2020 років.
27 Січня, 2020 р., 16:45
25 січня 2020 року в смт. Стрижавці відбувся перший тур вищої ліги Чемпіонату Вінницької області та першості ТО ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих аматорських команд сезону 2019 -2020 років.
27 Січня, 2020 р., 16:36
25 січня 2020 р. у XII турі відкритої першості м.Вінниці тульчинський ФК "Патріот" продовжив серію перемог, здолавши ФК "Поділля" смт.Кирнасівка" з рахунком 5-2 (Денисюк -3, Шуляк, Кривіцький).
27 Січня, 2020 р., 16:24
Згідно з укладеним  рішенням щодо організації взаємодії Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ З Тульчинським районним військовим комісаріатом 24 січня 2020 року був проведений інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України   для  чоловіків, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні віком від 18 до 40 років.
27 Січня, 2020 р., 14:30
27 січня  2020 року першим заступником голови райдержадміністрації Олегом Боровським було проведено позачергове засідання МПК при Тульчинській  районній державній адміністрації. Актуальність проведення даного засідання виникла внаслідок виявлення вірусу «пташиного грипу», випадок якого виявили та підтвердили в ПП «Хутір» с.Бугаків, Немирівського району.