19 Лютого, 2020 р., 11:45
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що з 14 лютого 2020 року набув чинності Порядок затвердження програм навчання та інструктажів з питань пожежної безпеки, організації та контролю за їх виконанням (далі – Порядок), затверджений наказом Міністерства внутрішніх справ України від 05.12.2019 р. № 1021.
19 Лютого, 2020 р., 10:22
Міністерство соціальної політики України разом з Громадською організацією
19 Лютого, 2020 р., 10:20
В суботу, 22 лютого 2020 року, в спорткомплексі Тульчинської ДЮСШ відбудуться змагання з волейболу серед чоловічих аматорських команд сезону 2019-2020 р. Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» (вища ліга - 3 тур).
18 Лютого, 2020 р., 15:53
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує про те, що з 05 по 10 квітня 2020 року відбудеться українсько – угорський семінар  «Соціальний супровід як інноваційна  технологія соціальної роботи з прийомною сім'єю» й ознайомлення з культурною спадщиною Угорщини, Австрії, Словаччини.
18 Лютого, 2020 р., 15:52
18 лютого 2020  року  проведено чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання  домашньому насильству та протидії торгівлі людьми за участі працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Тульчинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти, служби у справах дітей райдержадміністрації, фахівців Тульчинського РВ філії ДУ « Центр пробації» у Вінницькій області, Тульчинського відділення поліції Немирівського відділу поліції, Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.
18 Лютого, 2020 р., 12:18
18 лютого, п’ять років тому під час бойових дій на Донбасі біля м. Дебальцеве загинув наш воїн і земляк з с. Торків Анатолій Васильович Грубий (1971 – 2015).
17 Лютого, 2020 р., 15:13
15 лютого поточного року управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації в Тульчинському будинку дітей та юнацтва проведено зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані та на території інших держав.
17 Лютого, 2020 р., 11:03
17 лютого 2020 року відбулась апаратна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
17 Лютого, 2020 р., 10:45
15 лютого 2020 року в м. Тульчині відбулися районні урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з території Республіки Афганістан. В заходах взяли участь ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій в АТО, представники навчальних закладів міста і громадських організацій та ін. Учасники зібрання хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих на війні та померлих у мирний час воїнів-«афганців», всіх полеглих захисників України в зоні проведення АТО (ООС).
17 Лютого, 2020 р., 10:38
14 лютого 2020 року в приміщенні будинку культури відбулися збори-сходи громадян с.Михайлівка. Очільник громади привітав учасників зібрання, представив громаді гостей з району. У заході взяли участь: перший заступник голови Тульчинської районної державної адміністрації О.Боровський, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації М.Шевчук, завідувач сектору відділу житлових субсидій управління соціального захисту населення райдержадміністрації С.Заступайло, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги В.Нечипорук, начальник  Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз» В.Кавун, дільничний інспектор Р.Брижатий, регіональний директор філії МХП «Зернопродукт» С.Тищенко, провідний менеджер з питань регіонального розвитку П.Андрієць, депутати сільської ради, жителі села.