16 Березня, 2020 р., 10:54
Кабінет Міністрів України інформує про безкоштовні дзвінки з роумінгу на номери державних гарячих ліній щодо поширення коронавірусу.
13 Березня, 2020 р., 11:05
 6 та 12 березня   поточного року мультидисциплінарною командою в складі представника управління соціального захисту населення, соціального робітника з обслуговування будівель та споруд, перукаря  здійснено виїзд до сіл  Петрашівки, Тарасівки, де вибірково проведено упорядкування присадибних ділянок, проведено роз’яснювальну роботу по монетизації пільг та субсидій, потребуючим  підопічним  надано послуги перукаря.
13 Березня, 2020 р., 10:53
Шановні воїни-земляки, дорогі друзі!
13 Березня, 2020 р., 10:45
Шановні ветерани Другої світової війни, дорогі наші визволителі!
12 Березня, 2020 р., 16:12
Повідомляємо, що 13 березня (п’ятниця), орієнтовно о 16-17 годині до міста Тульчин буде доставлено тіло бійця 131  розвідувального батальйону, жителя с.Кинашів ВЕДЕШИНА АНДРІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА, який загинув у зоні проведення ООС 10 березня 2020 року.
12 Березня, 2020 р., 15:33
12 березня 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням першого заступника голови Тульчинської райдержадміністрації, першого заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олега Боровського було  проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому розглядалось питання «Про запровадження на території району карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» для запобігання занесення та поширенню на територію Тульчинського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19». За результатами доповідей та з урахуванням обговорення було ухвалено рішення стосовно стабілізації епідемічної ситуації та доведено до виконавців.
12 Березня, 2020 р., 10:36
НКРЕКП затвердила мінімальний розмір плати за доставку газу. Рішення торкнеться нових споживачів, домогосподарств, які споживають газ менше дев’яти місяців, і які не користувались газом у попередній «газовий» рік. Розмір мінімального платежу для клієнтів «Вінницягаз» становитиме від 3,48 грн до 28 грн на місяць. Він діятиме з 1 січня 2020 року.
11 Березня, 2020 р., 12:53
Розпорядження від 11 березня 2020 № 48 Про дні жалоби в районі 12 - 14 березня
11 Березня, 2020 р., 11:52
07 березня 2020 року у м. Вінниця, на спортивній арені СК «Термінал», відбулися матчі передостаннього туру відкритої Першості м. Вінниці з футзалу.
11 Березня, 2020 р., 11:51
Якщо ви небайдужі до життя своєї громади, любите рідне містечко та готові долучитись до його оновлення - запропонуйте схему з формування квітника в центрі вашого населеного пункту та отримайте фінансування від організаторів акції для придбання необхідного посадкового матеріалу (розсади, насіння) та інвентарю для реалізації екоідеї.