24 Березня, 2020 р., 11:45
Народна депутатка Лариса Білозір однією з перших на Вінниччині відгукнулась на допомогу медикам та відкрила на окрузі оперативний штаб який розпочав процес забезпечення першочергових потреб медичних закладів Шаргородського. Томашпільського, Чернівецького, Мурованокуриловецького та Тульчинського районів.
24 Березня, 2020 р., 10:04
У березні 2020 року оптова ціна на природний газ для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, яким НАК «Нафтогаз України» постачає газ в рамках спеціальних обов’язків (ПСО), становитиме 3,40 грн за кубометр (без урахування ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами). Це на 14% менше, ніж у лютому 2020 року.
24 Березня, 2020 р., 10:02
Президент України Володимир Зеленський закликав глав церков усіх конфесій проводити богослужіння без присутності вірян, аби не створювати скупчення людей і тим самим не сприяти поширенню коронавірусу.
24 Березня, 2020 р., 10:01
З 12 березня в Україні запроваджено тритижневий карантин та низка інших обмежувальних заходів через пандемію коронавірусу. Водночас державні органи продовжують роботу задля задоволення потреб населення.
23 Березня, 2020 р., 16:03
ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області повідомляє, що у зв’язку з оголошенням на території України карантину та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,  були прийняті додаткові заходи, які дозволять убезпечити працівників територіального органу.
23 Березня, 2020 р., 15:49
Відділ Тульчинське бюро правової допомоги інформує
23 Березня, 2020 р., 10:08
Якщо Ви або Ваші знайомі, родичі повернулися з-за кордону, просимо заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfngVTkOnEpz6fLX-9qVov2MXYb-HSdYp9572k0nF_Jc2VVIw/viewform?usp=sf_link
22 Березня, 2020 р., 14:16
22.03.2020 року першим заступником голови райдержадміністрації, першим заступником голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Боровським О.В. було проведено термінове позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС.
20 Березня, 2020 р., 16:02
Утримання батьків дітьми є відповідною компенсацією за утримання і турботу, надану батьками дитині. В нормальних умовах діти добровільно допомагають своїм непрацездатним батькам і турбуються про них.
19 Березня, 2020 р., 18:02
19.03.2020 першим заступником голови райдержадміністрації, керівником оперативного штабу  Олегом Боровським було проведено засідання оперативного штабу із запобіганню та поширенню на території Тульчинського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.