08 Квітня, 2020 р., 08:28
Управління соціального захисту населення повідомляє:
07 Квітня, 2020 р., 12:16
Верховна Рада ввела адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил карантину при коронавірусі.
06 Квітня, 2020 р., 16:39
Сьогодні, 6 квітня, в Україні стартував проєкт «Всеукраїнська школа онлайн».
06 Квітня, 2020 р., 16:38
На традиційній селекторній нараді щодо боротьби з поширенням коронавірусу Президенту України Володимиру Зеленському доповіли про перевірки лікарень щодо їхнього стану, забезпечення фінансуванням, спецзасобами захисту, а також щодо наявності медичних працівників.
06 Квітня, 2020 р., 15:54
Тульчинською районною державною адміністрацією прийнято розпорядження від 16 березня 2020 р. «Про визначення середньої вартості на ритуальні послуги для відшкодування витрат для безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету на 2020 рік», зареєстрованого  в Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 27 березня 2020 року за № 48/48.
06 Квітня, 2020 р., 12:19
В сучасних умовах поширення коронавірусу, карантину та режиму надзвичайної ситуації закликаємо громадян користуватись публічними послугами дистанційно, оскільки надати показники лічильників, оплатити комунальні послуги тощо можна онлайн.
06 Квітня, 2020 р., 11:27
З питань стосовно карантину, допомоги літнім людям під час карантину, алгоритму виявлення та лікування коронавірусної інфекціїї COVID-19 звертайтеся на телефони гарячих ліній у відповідному регіоні. Інформацію уточнено.
06 Квітня, 2020 р., 11:25
Прийняті зміни до постанови №211, якими вводяться нові норми обмежувальних заходів, викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.
06 Квітня, 2020 р., 10:56
4 квітня 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням першого заступника голови Тульчинської райдержадміністрації, заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олега Боровського було  проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому розглядалось питання «Про вжиття додаткових  протиепідемічних заходів з метою запобігання занесення та поширення на території Тульчинського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».