31 Березня, 2020 р., 14:29
Держенергонагляд звернувся до операторів систем розподілу електричної енергії й електропостачальних організацій та наголосив на необхідності дотримання вимог законодавства і відповідно до нього не обмежувати та/або не припиняти постачання електричної енергії споживачам на період дії карантину.
30 Березня, 2020 р., 16:01
Держлісгоспи Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства ще в січні цього року розпочали активну підготовку до цьогорічної весняної лісокультурної кампанії. І ніщо не може стати на заваді цього найважливішого у лісокультурному циклі етапу робіт. Навіть карантин!
30 Березня, 2020 р., 12:38
На Вінниччині створено спеціальний фонд збору коштів, спрямованих на боротьбу проти коронавірусу.
27 Березня, 2020 р., 16:12
  27 березня 2020 року в умовах карантинних обмежень на зібрання та наради, відділ освіти Тульчинської райдержадміністрації реалізував  вдруге онлайн-нараду  у формі вебінару з  керівниками  закладів загальної середньої освіти.
27 Березня, 2020 р., 11:14
На виконання постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 « Про запобігання поширенню на території України корона вірусу» та з урахуванням протокольних рішень засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керівником управління соціального захисту населення прийнято рішення про забезпечення соціальних робітників засобами індивідуального захисту. В зв’язку з відсутністю в аптечній мережі медичних масок, вирішено виготовляти маски шляхом індивідуального пошиву в приміщенні територіального центру
26 Березня, 2020 р., 16:21
У зв’язку з запровадженням із 26 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року на території Вінницької області режиму надзвичайної ситуації, пов’язаної з епідемічним спалахом небезпечної інфекційної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, закликаємо населення дотримуватись необхідних обмежень задля збереження свого життя і здоров’я та рідних і близьких людей!
26 Березня, 2020 р., 11:31
Сьогодні часто звучать заклики не платити за газ, його доставку та інші комунальні послуги. Мовляв, на час карантину зупинене нарахування штрафних санкцій за прострочення оплати.
25 Березня, 2020 р., 14:52
Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території україни на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.