09 Квітня, 2020 р., 16:31
Кабінет Міністрів прийняв постанову, якою визначається механізм проведення перерахунку пенсій, встановлення щомісячної компенсаційної виплати для пенсіонерів старше 80-річного віку та виплати одноразової грошової допомоги у сумі 1000 грн.
09 Квітня, 2020 р., 15:19
У зв’язку із запровадженням в Україні, та на Вінниччині, зокрема, посиленого режиму карантинних заходів щодо запобігання особливо небезпечної коронавірусної хвороби (COVID-19), повідомляємо прихожан про обмеження, що стосуватимуться роботи храмів.   Пряма трансляція святкових Великодніх богослужінь на Вінниччині буде організована на таких медіаресурсах:
09 Квітня, 2020 р., 12:17
Держенергонагляд вкотре звертається до громадян з проханням не спалювати опале листя, суху траву та побутове сміття. Такі дії не тільки шкодять довкіллю, а й несуть загрозу об’єктам енергетичної інфраструктури, що можуть бути пошкоджені внаслідок умисного підпалу сухостою або сміття та можуть призвести до пожежі.
09 Квітня, 2020 р., 12:06
На виконання  пункту 1 доручення Прем’єр-міністра України Шмигаля Д. А. від 02 квітня 2020 р. № 14221/0/1-20 та доручення Секретаріату Кабінету Міністрів від 04.03.2020 р. №11605/0-20, починаючи з 4 квітня 2020 року в Тульчинському районі проводять санітарну обробку автомобільних доріг комунальної власності із залученням відповідної спеціалізованої техніки з метою запобігання поширенню коронавірусній інфекції (COVID-19).
09 Квітня, 2020 р., 10:03
Рівень розрахунків за надані послуги розподілу газу на Вінниччині у березні склав лише 60 %. При цьому споживання газу залишається інтенсивним, адже сім’ї споживачів під час карантину залишаються вдома, користуються газом та іншими комунальними послугами.
08 Квітня, 2020 р., 14:56
 Пунктом 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) передбачено:
08 Квітня, 2020 р., 09:51
Відповідно до п.4 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року №247 «Про особливості надання житлових субсидій» […На період карантину проводити розрахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг: централізоване водопостачання та водовідведенням, постачання гарячої води, газу та електроенергії для побутових потреб (окрім опалення) (соціальні нормативи, у межах яких надається субсидія на оплату ЖКП), що встановлені підпунктами 2—6 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 73, ст. 2064; 2019 р., № 69, ст. 2390), незалежно від кількості днів дії карантину на місяць].
08 Квітня, 2020 р., 09:44
Територіальним центром соціального обслуговування населення Тульчинського району реалізується проект із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами у період карантину у зв’язку із корона вірусною інфекцією COVID-19.
08 Квітня, 2020 р., 08:29
Управління соціального захисту населення повідомляє: