04 Квітня, 2020 р., 16:30
Міністерство соціальної політики підтримало ініціативу Національної мережі продуктових магазинів АТБ і спільно з обласними та Київською міською державними адміністраціями розпочинає реалізацію проекту із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами у період карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19.
03 Квітня, 2020 р., 16:22
31 березня завершилась акція «Твоя енергонезалежність». Що робити далі?
03 Квітня, 2020 р., 16:17
В умовах карантинних обмежень на зібрання та наради, відділ освіти Тульчинської райдержадміністрації 3 квітня 2020 року провів чергову он-лайн нараду  у формі вебінару з  керівниками  закладів загальної середньої освіти.
02 Квітня, 2020 р., 16:26
Головою облдержадміністрації Владиславом Скальським 02.04.2020 року  в онлайн-режимі проведено нараду з керівництвом районів за участю керівників окремих профільних департаментів і управлінь області.
02 Квітня, 2020 р., 12:19
Про це сьогодні повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський під час чергового онлайн-брифінгу.
01 Квітня, 2020 р., 11:55
Верховна Рада України прийняла закон про ринок землі: що потрібно знати
01 Квітня, 2020 р., 10:58
30 березня першим заступником голови райдержадміністрації  Олегом Боровським - керівником із ліквідації НС у Тульчинському районі було проведено засідання оперативного штабу на якому розглянуто питання щодо створення мобільних груп із проведення забору крові для тестування осіб, що перебувають на самоізоляції, які прибули з ендемічних зон для запобігання занесенню та поширенню на території Тульчинського району гострої респіраторної хвороби, спричиненою короно вірусом. Дане питання виникло відповідно до Наказу МОЗу  від 28.03.2020 р. №577 «Організація медичної допомоги хворим на короно вірусну хворобу».