19 Березня, 2020 р., 10:57
У зв'язку із посиленими заходами карантину та згідно наказу департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації прийом планових хворих в поліклінічному відділенні Тульчинської ЦРЛ заборонено.
17 Березня, 2020 р., 16:04
Першим заступником голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, першим заступником голови райдержадміністрації БОРОВСЬКИМ О.В., позачергово, на виконання нормативних актів: постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу  COVID-19» з урахуванням протокольного рішення № 2 від 10 березня 2020 р позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зареєстрованого за № 9919/5/1-20 від 10.03.2020 «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19», позачергових засідань обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки Протокол №7 від 12 березня 2020 року  та Протоколу №8 від 16 березня 2020 року проведено позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС щодо заходів посилення карантинних заходів на території району.
17 Березня, 2020 р., 13:57
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та Указу Президента України від 13.03.2020 № 87/2020 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби СOVID -19, спричиненої коронавірусом, на території України з метою запобігання поширенню коровавірусу запроваджено відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.
17 Березня, 2020 р., 08:00
Урядом України введено карантин, щоб запобігти розповсюдженню коронавірусу. МОЗ рекомендує уникати людних місць. Це вносить корективи в життя всієї країни. Через обмеження, пов’язані з карантином, з 16 березня по 3 квітня призупинили свою роботу Центри обслуговування клієнтів АТ "Вінницягаз". Проте клієнти компанії можуть вирішувати більшість газових питань за допомогою онлайн-сервісів 104.ua.
16 Березня, 2020 р., 14:20
На виконання Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.03.2020 № 288-р "Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення" було прийнято рішення про тимчасове закриття з 00 год. 00 хв. 16 березня 2020 року деяких пунктів пропуску та пунктів контролю, а також про тимчасове припинення з 00 год. 00 хв. 16 березня 2020 року пішохідного сполучення в пунктах пропуску для автомобільного сполучення, які функціонуватимуть.
16 Березня, 2020 р., 12:44
16 березня 2020 року відбулась апаратна нарада, яку провів   перший заступник  голови райдержадміністрації Олег Боровський за участю керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди,  Тульчинського міського голови об’єднаної територіальної громади Валерія Весняного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, інших державних установ і організацій.
16 Березня, 2020 р., 11:17
12 березня 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням першого заступника голови Тульчинської райдержадміністрації, першого заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олега Боровського було  проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому розглядалось питання «Про запровадження на території району карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» для запобігання занесення та поширенню на територію Тульчинського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19». За результатами доповідей та з урахуванням обговорення було ухвалено рішення стосовно стабілізації епідемічної ситуації та доведено до виконавців. Надаємо для ознайомлення протокол № 7 та рішення щодо його виконання.
16 Березня, 2020 р., 10:56
11 березня Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову №211 https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zapobigannya-poshim110320rennyu-na-teritoriyi-ukrayini-koronavirusu-covid-19 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», якою передбачено запровадження карантину по всій території України.