10 Лютого, 2020 р., 15:10
У 2020 році продовжує діяти запроваджений у 2019 році новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю  за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволяє  забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.
10 Лютого, 2020 р., 14:47
10 лютого 2020 року відбулась апаратна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
10 Лютого, 2020 р., 14:39
08 лютого 2020 року у м.Жмеринка відбувся другий тур Чемпіонату Вінницької області з волейболу серед аматорських команд сезону 2019 – 2020років (вища ліга).
10 Лютого, 2020 р., 14:31
08 лютого 2020 року у м.Вінниці відбувся 13 тур Першості м. Вінниці з футзалу серед аматорських команд сезону 2019-2020 років.
10 Лютого, 2020 р., 14:26
6 лютого 2020 року в приміщенні  конференц-зали Тульчинської районної ради відбулась нарада  керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Тульчинського району.
07 Лютого, 2020 р., 16:24
Відповідно до графіку проведення сходів громадян району, 7 лютого поточного року відбулись збори громадян с. Зарічне, в яких взяв участь начальник управління соціального захисту населення Микола Богач.
06 Лютого, 2020 р., 11:26
6 лютого, відповідно до Указу Президента України від 16 січня 2020 року №13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову службу у 2020 році» у залі засідань Тульчинської районної ради начальником відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрієм Деркачем за участі офіцерів та службовців Тульчинського районного військового комісаріату було проведено семінар-нараду щодо змін у законодавстві у при веденні військового обліку солдат, офіцерів запасу та обліку призовників на території Тульчинського району, Тульчинської та Шпиківської ОТГ. У нараді взяли участь голови Кирнасівської селищної, сільських рад, ОТГ та відповідальні працівники за ведення військового обліку.
05 Лютого, 2020 р., 16:53
Шлюб припиняється внаслідок його розірвання за спільною заявою подружжя або одного з них, а також за спільною заявою подружжя (або за позовом одного з подружжя) на підставі рішення суду.
04 Лютого, 2020 р., 15:08
4 лютого першим заступником голови райдержадміністрації Олегом Боровським було проведено позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС. Враховуючи результати моніторингу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, довідки, наданої ВСП Тульчинським МВ ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» щодо епідеміологічної ситуації по грипу та ГРВІ на території району, та відповідно до п.3 Протоколу №2 обласної комісії ТЕБ та НС було винесено питання щодо тимчасового припинення навчання у загальноосвітніх закладах району, закладі обласного підпорядкування Тульчинська ЗШ І-ІІІ ст. - ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Вінницької обласної ради в період з 4 по 13 лютого 2020 року. Також, тимчасово призупинено роботу Копіївського дошкільного НВК. Керівникам освіти, охорони здоров’я, культури, транспорту та іншим дано доручення  запровадити посилений протиепідемічний режим у місцях масового скупчення людей.