06 Квітня, 2023 р., 08:48
4 квітня 2023 року в Крижопільській територіальній громаді відбувся виїзний прийом громадян за участі начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, його заступників Сергія Чепернатого та  Володимира Скалія, начальника Тульчинського районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Юлії Щаблевської, начальника відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування Ніни Мончук.
06 Квітня, 2023 р., 08:09
Очільник області наголосив на посиленні заходів щодо підвищення рівня обороноздатності регіону, захисту населення та контролю за їх виконанням.
06 Квітня, 2023 р., 08:06
особового складу / personnel ‒ близько/ about 176630 (+390) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
06 Квітня, 2023 р., 08:05
Слава Україні! Розпочалася чотириста сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.
06 Квітня, 2023 р., 08:04
До Мінреінтеграції надійшли звернення від внутрішньо переміщених осіб, яким затримуються виплати допомоги на проживання. Йдеться про випадки, коли громадяни змінили місце реєстрації за допомогою порталу Дія.
06 Квітня, 2023 р., 08:03
У Варшаві Президент України Володимир Зеленський отримав від Президента Польщі Анджея Дуди найвищу державну нагороду Республіки Польща – орден Білого Орла.
06 Квітня, 2023 р., 08:02
Посвідчення учасника бойових дій втрачене / зіпсоване?
05 Квітня, 2023 р., 15:17
Нагороду йому особисто вручив Президент України Володимир Зеленський в Запоріжжі.
05 Квітня, 2023 р., 15:16
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, відповідно до Указу Президента України від 04 серпня 2022 року № 556/2022 старшого солдата, Мерву Валерія Васильовича нагороджено орденом «За мужність»  ІІІ ступеня (посмертно).