07 Квітня, 2023 р., 09:17
У межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я створено новий відеоролик, який пояснює природу і вплив стресу на організм, боротьбу з його наслідками і який також доступний для людей з порушеннями слуху і зору.
07 Квітня, 2023 р., 08:17
За сприяння Міністерства освіти і науки України, Вінниччина отримала 136 ноутбуків у межах ініціативи міжнародного донора The Global Business Coalition for Education, яка в Україні реалізується «World Vision International». Це фактично продовження реалізації державного проєкту «Ноутбук кожному вчителю».
07 Квітня, 2023 р., 08:16
особового складу / personnel ‒ близько/ about 177110 (+480) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
07 Квітня, 2023 р., 08:15
 Слава Україні! Розпочалася чотириста восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.
06 Квітня, 2023 р., 15:27
Сьогодні, 6 квітня, під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулась онлайн-нарада з очільниками обласних військових адміністрацій.
06 Квітня, 2023 р., 14:48
Сьогодні Вінницькою обласною Асоціацію органів місцевого самоврядування спільно з Департаментом фінансів Вінницької ОВА було проведено онлайн-семінар для територіальних  громад області, фахівців відділів фінансів районних військових адміністрацій та ТГ.
06 Квітня, 2023 р., 14:22
Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у засіданні обласної протиракової комісії у Подільському регіональному центрі онкології.
06 Квітня, 2023 р., 14:19
А ви говорили зі своїми дітьми про міни?