10 Квітня, 2023 р., 17:07
Як повідомляє Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, серед звільнених з російського полону є військові, моряки, прикордонники та нацгвардійці, які захищали Маріуполь, «Азовсталь» і Гостомель.
10 Квітня, 2023 р., 15:20
Міністерство молоді та спорту України оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви.
10 Квітня, 2023 р., 15:19
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, для проведення відновлювальних робіт АТ "Вінницяобленерго" отримало вимірювальні трансформатори різних потужностей, генератори, ізолятори, кабель, а також високовольтні обмежувачі перенапруг.
10 Квітня, 2023 р., 10:55
Сімейний лікар, терапевт або педіатр – найкращі помічники для дорослих та дітей. Саме на первинній ланці пацієнти можуть отримувати медичні послуги: діагностику та профілактику найпоширеніших захворювань, консультації з різноманітних питань щодо здорового способу життя, рецепти на ліки від багатьох хронічних захворювань. Для цього у Програмі медичних гарантій передбачено пакет “Первинна медична допомога”.
10 Квітня, 2023 р., 10:19
Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило прийом конкурсних пропозицій на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2023 рік.
10 Квітня, 2023 р., 10:13
Вночі нашою ППО в Харківській області знищено 2 ворожих БПЛА, ймовірно Шахед-136 та Гранат-4.
10 Квітня, 2023 р., 08:38
особового складу / personnel ‒ близько/ about 178820 (+670) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
10 Квітня, 2023 р., 08:30
Слава Україні! Розпочалася чотириста одинадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни.