15 Березня, 2023 р., 08:08
Відеоверсію, з додаванням загальних втрат ворога, буде опубліковано о 10.00. Слава Україні! Триває триста вісімдесят п’ята доба російського широкомасштабного вторгнення. Протягом доби противник завдав 40 авіаційних, 12 ракетних ударів та зробив понад 100 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Один з ракетних ударів завдано по місту Краматорськ - пошкоджено триповерхову житлову будівлю, є загиблі і поранені серед місцевого населення. Ще один ракетний удар відбувся по місту Затока Одеської області - уламками ракети пошкоджено одну з будівель дитячого навчального закладу “Золота Рибка”. Жертв та втрат серед місцевого населення немає. Також противник завдав ракетного удару по об’єкту цивільної інфраструктури населеного пункту Іванівка Херсонської області. Є постраждалі серед місцевого населення та пошкоджено як мінімум один приватний будинок.
15 Березня, 2023 р., 08:07
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 15.03.23 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 15.03.23 were approximately:
14 Березня, 2023 р., 16:03
Начальник ОВА Сергій Борзов ініціював програму підтримки та допомоги особам, які отримали важке поранення (травму, захворювання) під час оборони України та їх сім'ям.
14 Березня, 2023 р., 15:28
Транслітерація прізвища та імені латиницею, відповідно до вимог українського алфавіту, в паспортних документах застосовується в Україні з 2015 року.
14 Березня, 2023 р., 15:16
14 березня  - День українського добровольця. У цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1-й батальйон оперативного призначення НГУ ім. Кульчицького.
14 Березня, 2023 р., 15:15
Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів зустріч із делегацією Республіки Польща, до складу якої увійшли державний секретар Канцелярії Президента Республіки Польща – керівник Бюро з міжнародної політики Марцін Пшидач, міністр у справах ЄС Республіки Польща Шимон Шинковський вель Сенк та міністр – член Ради міністрів Польщі Міхал Дворчик.
14 Березня, 2023 р., 15:13
Юний герой опинився у самому пеклі бойових дій з самого початку широкомасштабного наступу… Його доля - вражаюча історія боротьби, мужності, роботи над собою та віри в свої сили.
14 Березня, 2023 р., 15:12
Тульчинська районна військова адміністрація доводить до відома мешканців населених пунктів Вінницької області що для виконання колійних робіт в межах залізничного переїзду 1212 км перегону Вапнярка-Княжеве (в межах с. Високе), рух автотранспорту через залізничний переїзд буде закрито  15.03.2023 з 08 год 00 хв. До 17 год. 00 хв.